1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon's Dogma: Dark Arisen - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 22, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3221
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Pograłem troche i ogólnie jestem zadowolony bo lubię takie klimaty. W poprzednia nie grałem bo akurat nie dysponowałem ihasem wówczas i mi nie działała.
    Wszystko jest jak nalezy dla tego gatunku gier ale jest jedno ale. Zainstalowalem sobie drugą płytę na której są tekstury hd ale szczerze powiedziawszy gdy odpalam gre to jakośc tekstur jest denna, wręcz tragiczna - budynki, skały itp elementy otoczenia są daremne - mam pytanie czy faktycznie to ma tak wygladac niby hd czy cos źle zainstalowałem. Jak to u was wygląda?

Wczytywanie...

Poleć forum