1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon's Dogma nawet na 300 godzin?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Maj 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Twórcy Dragon's Dogma chwalą się długim czasem, na jaki gra będzie w stanie zatrzymać swoich użytkowników przed konsolą. Oczywiście jeśli ci będą tego chcieli.

Nie jest wykluczone, że z Dragon's Dogma gracze spędzą co najmniej tyle czasu, ile zajęła im podróż po świecie The Elder Scrolls V: Skyrim. - To największa mapa, jaką stworzyliśmy w jakiejkolwiek grze Capcomu - zapowiada producent Hiroyuki Koybayashi na łamach Guardiana.

- Jeśli chciałbyś przejść całą linię brzegową stworzonego przez nas świata, zajęłoby ci to około 4-5 godzin. Mapa jest więc naprawdę duża. Jeśli zaś chodzi o kampanię, przeciętnemu graczowi przejście głównego wątku zajmie około 50 godzin. Jeśli natomiast zdecyduje się na wykonywanie wszystkich zadań pobocznych, ten czas może się wydłużyć bez problemu do ponad 300 godzin - zapewnia producent Dragon's Dogma.

Nad stworzeniem zawartości, która może zatrzymać graczy przed konsolą na tak długo, pracuje spory zespół. - Gra znajduje się w produkcji od jakichś 3,5 roku. W samym studiu zajmuje się nią około 100 osób, a poza Capcomem - 200. Mamy naprawdę dużą załogę - dodaje Kobayashi.

Porównania z TES V: Skyrim nie są przypadkowe. Wystarczy zerknąć do naszego działu czasgry.gram.pl by przekonać się, że z RPG-iem Bethesdy nasi Czytelnicy spędzają średnio ponad 100 godzin. Nie brakuje jednak i takich, którzy mają na liczniku ponad 300 godzin, wspomnianych przez Kobayashiego. Czy ten wynik (zarówno średnią, jak i rekord) poprawi Dragon's Dogma? Przekonamy się o tym po 25 maja - właśnie tego dnia produkcja Capcomu zadebiutuje w Polsce.

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Przy Skyrimie cały czas spędzam miło czas a to dzięki temu,że Dog29 udostępnił pełne spolszczenie do tej gry.W Dragon's Dogma raczej tego nie uświadczymy.
    Właśnie ukończyłem demo.Gra zapowiada się obiecująco aczkolwiek praca kamery pozostawia wiele do życzenia.Nie wiem dlaczego,ale motyw muzyczny na ekranie edycji postaci bardzo mi przypomina ten z Metal Gear Solid.

4. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    Z tego co wiem Dragon's Dogma jest bardziej mroczne niż Skyrim. I dużo gadania tam nie ma. Jak w Demon Souls ;P

5. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam niezdecydowanym zapoznać się z demem, bo juz jest na xbox live. Jak dla mnie bomba. W tym roku to ogólnie mega wysyp rpg. Dark Soul, Dragons dogma, Skyrim, Wiedzmin, Kingdoms of Amalur

6. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    przeraża mnie brak kooperacji w takich grach..

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra zdecydowanie znajdzie u mnie miejsce w kolekcji. Lecz czy ją ukończę to już poważne pytanie. Nie potrafię znaleźć czasu na ukończenie Skyrima, a już 40h przegrane..

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    To i tak masz mało, ja mam już 236h w skyrim i dalej mam jeszcze co robić, ale bardzo dobrze że powstają jeszcze tak długie gry, producenci gier powinni brać przykład i robić chociaż 20h gry a nie 4h, kilka dni temu odpaliłem sobie Battlefield 3 jakoś tak chciało mi się przejść 2 raz, i co ? 2 dni po kilka h i koniec gry, wtf ?

9. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce

Hehe... Miałem to szczeście ze akurat jak Skyrim sie pojawil mialem 3 miesiace wolne od pracy...
    Już ponad 105 godzin w grze :) I jeszcze nie ukonczona.
    Ale niestety praca wrocila a gra kurzy sie na półce.

Wczytywanie...

Poleć forum