1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dragon's Dogma xgd3 [iMARS]-problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Filoslav, Marzec 29, 2013.

1. Filoslav

Filoslav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam sflashowaną nagrywarkę iHAS 124b i mam problem z nagraniem Dragon's Dogmy... Straciłem już z 8 płyt na tą grę, 6 Verbatimek i 2 TDK...
    Wypalałem z prędkością 2,4x i 4x bez powodzenia... Problem polega na tym, że przy weryfikacji płyty przy 49% wywala problem, iż nie może się dostać do drugiej warstwy płytki. Próbowałem zainstalować grę na konsoli, ale przy 40~50% wywalało błąd, że nie może odczytać płyty...
    Wypaliłem już trochę gier, ale z tą jedną mam problem... Różne poradniki, itp. nie były w stanie rozwiązać mego problemu...
    Więc proszę, jeżeli ktoś wypalił dobrze tą grę, to niechaj mi napisze dokładnie jak to zrobił, bo bardzo chciałem w to pograć... Nawet prolog przeszedłem, bo jest na pierwszej warstwie...
    I to nie jest problem z obrazem płyty, od razu informuję, gdyż już trzeci pobrałem :/

Proszę o szybką pomoc...

Edit: Znalazłem, inny temat o tym samym problemie, wypróbuję tego co tam jest napisane...

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ustawienia lub flash nagrywarki zły albo jak masz zainstalowany jakiś emulator napędu wirtualnego to go usun i sterowniki SPTD

4. Filoslav

Filoslav Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy wypaliłeś dobrze tą grę?
    Napisałem, że jeżeli ktoś wypalił tą grę to proszę napisać dokładnie jak... Już sam doszedłem do tego, że coś może być z tym nie tak... -.-

Wczytywanie...

Poleć forum