1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drapieżna Elena w akcji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 28, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Capcom postanowiło wydusić jeszcze trochę grosza ze swojej znanej bijatyki. Tak narodził się pomysł wydania Ultra Street Fighter IV, w którym będziemy prowadzić walki m.in. na 6 świeżych arenach i w nowych modułach rozgrywki.

Największą atrakcją wersji "Ultra" ma być obecność w niej pięciu nowych-starych zawodników - m.in. Poison, Hugo, Rolento i Eleny. Opublikowany właśnie gameplay podejmuje temat tej ostatniej zawodniczki.

Właściciele podstawowej wersji gry będą mieć w czerwcu możliwość "upgrade'u" do wersji Ultra za 15 euro. Inne osoby mogą skusić się na edycję standalone, którą wyceniono na 40 euro.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Trzeba było napisać w temacie, że chodzi znów o którąś tam edycję Street Fighter 4 (dokładniej zawodnika z SF4) to w ogóle bym nie wchodził do tego tematu.. A tak sądziłem, ze to jakaś postać z nieznanej mi gry czy coś.. And then ZONK .. :(

1 osoba to lubi.
  4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie cierpię tej gry nigdy nie dało się pograć więcej niż 15min najgorsza wśród bijatyk. 15euro szkoda na to coś.

5. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie naskakuj na wielmożnego Waćpana Administratora Moderatora!

On tylko skopiował tytuł ze źródła i w ogóle nie odpowiada za to, że tytuły tematów poziomem sięgają takich śmieciowych portalików jak plotek czy inne wp.pl :crushed:

Umywa ręce i bardzo nie lubi krytyki. także ciiiiiii.....

2 użytkowników lubi ten post.
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hah właśnie, proszę się ode mnie odstosunkować :D

a co do samej postaci:
    trochę przypomina Julię z tekkena6, jak dla nie to szału nie robi

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie chciałem tego tak ofen napisać bo jeszcze by mi bana dał :p. Już dostałem pkt karne za post który został skasowany przez moderatora ale on sobie go odnalazł w Koszu :p

Aizen30
    Też jakoś nie przepadam za Street Fighterem.. Zresztą ile oni już wydali edycji SF 4.. To jakaś kpina..

Nie no, błagam Cię, przecież nie dostałbyś punktów za taką pierdołę, nie rób ze mnie tyrana heh :D
    ~z0nk31

EDIT:
    Hehe nie miałem Ciebie na myśli tylko p.Administratora. Jak już za post który wylądował w koszu dostałem 5pkt karnych to wiesz.. Wolę być cicho i głośno nie komentować niektórych rzeczy..

Poleć forum