1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drasius Kedys - zabójca czy ojciec ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rowerser, Październik 24, 2009.

1. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Witam, chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat. Mam nadzieję, że większość wie o co chodzi w tej sprawie. Jeśli ktoś nie wie to poniżej zamieszczam krótką notkę :

"Drasius Kedys rok temu zeznał na policji, że jego córeczka padła ofiarą pedofilów. Miał jednak pecha, bo zwyrodnialcami okazali się wpływowi ludzie, m.in. się sędzia i asystent przewodniczącego litewskiego Sejmu. Sprawa miała też drugie dno i krył się w niej dramat rodzinny. Córeczka Kedysa w ręce pedofilów dostała się za sprawą jednej z jego najbliższych osób. W pedofilskiej siatce była siostra partnerki Kedysa. Co zrobiła litewska policja? Nic, mimo że kryminolodzy potwierdzili wersję dziewczynki. Prasa też nie zainteresowała się sprawą, chociaż mężczyzna szukał pomocy gdzie się dało."

Oczywiście Kedys sam wykonał wyrok. Teraz ukrywa się gdzieś. Panuje "pakt milczenia".

Starajcie się swoje wypowiedzi popierać argumentami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Właśnie to się nazywa ojciec. Władze kraju nie reagowały, same brały w tym udział, więc sam wymierzył sprawiedliwość. Myślę, że każdy z was zrobił by podobnie. Może nie postąpił dobrze, ale na pewno nie myślał wtedy o tym co robi. Jego córka straci ojca, ale uważam, że będzie mu wdzięczna za to co zrobił.

Sorki za wypowiedź , ale jestem zdruzgotany sprawą i nawet nie wiem co powiedzieć.

4. dawid000

dawid000 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak najbardziej ojciec, takim to tylko kulke w leb

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Dla mnie to ani ojciec,ani zabójca.

Dla mnie to przede wszystkim bohater,z dumą uścisnąłbym mu dłoń. Zrobił to co każdy normalny człowiek chciałby zrobić na jego miejscu. Uczynił świat lepszym miejscem.

Pytam sie tylko co sie dzieje z demokracja-wg sondaży (TVN 24)ponad 90% społeczeństwa jest za kara śmierci dla wszelkich dewiantów.Choć wiem,ze jest to niewykonalne(UE nam nie pozwoli), chętnie zagłosowałbym w referendum nt kary śmierci dla takiego ścierwa.
    A pomysł parlamentarzystów,"Kastracja farmakologiczna"-kastracja powinna byc robiona tępą siekiera.

Poleć forum