1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dręczący status

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez WiLkU, Lipiec 2, 2009.

1. WiLkU

WiLkU Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szukałem na forum ale nie ma odpowiedzi - wie ktos może czym jest spowodowany kod statusu 8007af9 ? Konsola przyjechała od M$ odrazu pojechałem przerobic i teraz dreczy mnie takie cos . Normalnie moge sie zalogować do live i grać lecz jak np: wyjde z gry to wywala mi ten kod statusu .

I teraz następne pytanie na próbe wypaliłem Red faction żeby zobaczyć czy mam wgrany iXtreme 1,6 , lecz wywala błąd : wyczyść płytkę szmatką . Jest to wina płyty dodam ze na tych samych płytach starsze gry chodzą , czy może iXtreme ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Raczej to wina płyty jak masz to sprobuj nagrac gre na dysk i problem powinien zniknac.

4. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dysku niestety nie posiadam . Może coś przeoczyłem , czy przy iXtreme trzeba jakies dodatkowe patche wgrywać na płyte czy cos?

5. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Patche wygrywasz tylko jak masz grę wave3 a ixtreme starszy od 1.51. A co Ci w M$ dokładnie wymieniali ? Może napęd już siada... ? Albo porostu płytka shit ? Najlepiej Verbatim, a co do kodu statusu nie mam pojęcia, może przeróbka jakaś lipna, ale wtedy wogóle byś nie pograł.
    A i jeszcze jedno jeśli masz router to może pingować i wywalać takie kody... Kod statusu: 80072741 wywalany jest przez ping, spróbuj wyłączyć ściąganie, może pomoże, ale nie jestem pewnien.

6. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli z twojego posta wynika ze powinienem wgrać ten patch , jak to zrobić poprostu wrcicic gre w abgx , a na płytkę nic nie wrcucac ? Szukałem ale nie mogłem nic znaleść

7. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Nie nie wgrywaj ! Jeśli masz ixtreme 1.6 to nie ma potrzeby.... Jeżlli winny był by ixtreme który był by starszy niż 1.51 to by Ci płytke czytało jako dvd.... Jak spatchujesz na wave2 przy iextreme1.6 to Ci nie ruszy. Przeczytaj dokładnie co napisałem.

8. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Czyli wina płyty , później spróbuje na verbatimie

9. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Albo wina płyty , albo coś nie wyszło w czasie nagrywania ;) Więc , radzę nagrać jeszcze raz :)

10. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    Mi się wydaje że to raczej wina płyty ale najlepiej sprawdzić a o tym kodzie błędu pierwszy raz słyszę.

11. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tylko szukałem wszędzie o tym kodzie statusu i niegdzie nie ma :( A i jeszcze teraz nie nie pojawia się marketplace i wtedy nie moge zrobić aktualizacji do gry , wie ktoś co jest? Dodam jeszcze , że nie innych kontach xbox live w ogóle nie moge sie zalogowac

12. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    Czyli router pinguje, albo siada...

13. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie mam routera :DD

14. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No to w takim razie nie mam pojęcia ...

15. WiLkU

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może jest możliwość , że Multimo coś szwankuje , bo mają w tym tyg załozć mi 2 mb , więc może coś robią . A i dodam jeszczę , że ten status nie pokazuje się zawsze .

16. Palik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No bardzo prawdopodobne, zakładam, że Multimo to dostawca Twojego neta, być może jakieś problemy techniczne mają.

Wczytywanie...

Poleć forum