1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drewniana gitara dla rockband

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez bit4you, Wrzesień 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bit4you

bit4you Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nidzica
    Na pewno wielu fanów rockband ta wiadomość ucieszy na rynek we wrześniu a więc już ma wejść nowa drewniana gitara ręcznie malowana sygnowana przez Madcatz w cenie jedyne 300$ ;D Madcatz Officially Licensed Rock Band Accessories http://store.gameshark.com/catalog/9846_Sunburst.pdf

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    to już trochę żałosne się robi... za tą cenę to już można całkiem niezłą gitarę z nisko-średniej półki kupić...

4. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Chyba bym musiał na głowę upaść, żeby kupić coś takiego. Za taką cenę masz porządnego Schectera, a nie jaką gitarkę do gierki lol. Sory, ale dla mnie to jakieś nieporozumienie wydać taką kasę na zabawkę. :p

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Tylko dla prawdziwych fanów ;D ale 300 dolców ;O porąbało ich

6. yoshipl

yoshipl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Licencje, licencje, licencje...jedna od Fendera, druga od M$ za używanie ich bezprzewodowej technologi. Ciekawe ile kosztowałaby ta gitara gdyby była "no name" z podobnym wykonaniem (drewno, i metalowe elementy) i na kablu USB?....

7. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    pewnie koło 100-150 dolców :)

8. misiolud

misiolud Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gralem na tym wynalazku i moge szczerze powiedziec ze standardowa mala smieszna gitarka do guitar hero jest duzo lepsza. Fakt ze gitarka za 300$ wyglada bardzo fajnie i rownie fajnie sie ja trzyma, jednak gra na niej jest trudniejsza, przyciski sie gorzej wciskaja itp. Podobnie jak w tanszych podrobkach gitar. Biore tez pod uwage ze gitara na ktorej gralem nie byla nowa, wiec moze trudnosc z przyciskami wynikala z tego ze byla duzo uzywana.

9. Milu

Milu XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ja wiem skąd ;P
    To "pudło" kosztuje tyle co przeceniony Xbox 360 Elite! LOL! Bezsensowna strata kasy, tylko dla tych, którzy posiadają nadzianych rodziców, pozwalających na kupowanie byle czego za bezcen... Madcatz ładnie trzepie kase na akcesoriach do konsol/kompów, całkiem niedawno czytałem o padzie do... PC z designem MW2, itp. :D Wyglądał/y okropnie, ale to już inna sprawa, ważne, że np na zwykłej, ruskiej klawiaturze za 10 zł pisze EmWu2 i już można 200 baksów za nią wziąść...

10. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    299$ ?! ;o przeciez to 1/3 ceny prawdziwego, oryginalnego fendera na ktorym mozna normalnie pograc a nie tylko bawic sie...:rolleyes:

11. Pstrag

Pstrag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin/Katowice
    ja w GH i tak wolę grać na padzie .

12. CwK Bialy

CwK Bialy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak dla mnie, to wydanie 300 dolarów na gitarę do gry zakrawa o śmieszność. Nie mówię, że gdybym był "grający", w ogóle muzykalny itp. itd. to bym tyle nie wydał, ale...
    W sumie, jak spojrzeć na to z innej strony, to gdybym miał pieniądze, to kupił bym tę kierownice od Porshe za 250 dolarów do konsoli, ale...
    Sam już nie wiem. Ja bym nie kupił, ale to dlatego, że nie gram i nie bawi mnie taka gra, ale rozumiem to, że je wydają i że ludzie je kupują.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum