1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drive doesn't support XGD3 disc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ziemniaczasty, Październik 14, 2014.

1. ziemniaczasty

ziemniaczasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy chcę zrobić kopię zapasową gry XGD 3 na xboxa 360 w xbox backup creator to wyskakuje mi taki tekst Drive doesn't support XGD3 disc. Ale gdy kopię gier XGD 2 mogę robić bez problemu. Napę SH-162d kupiłem na alegro od razu sflashowanego. Ktoś wie o co chodzi ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Może ma wygrane lt 2

4. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    kreon ? nie da rady. Jeśli to oryginalna gra musisz wgrać do napędu z x'a fw 0800 i nim skopiować grę.

1 osoba to lubi.
  5. ziemniaczasty

ziemniaczasty Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielkie dzięki Anarkad za pomoc. Nie wiedziałem że kreon daje rade tylko z XGD 2
    :smug:

Wczytywanie...

Poleć forum