1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Driveclub vs Forza Horizon 2 w bitwie na dźwięki silnika

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 18, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

My mamy Drivecluba, a oni Forza Horizon 2. To dwie zupełnie różne gry, o tej samej tematyce. Łączą je oczywiście potężne maszyny, za których sterami zasiada gracz. Porównań graficznych widzieliśmy już sporo, ale jak wygląda sprawa dźwięków, które wydają stalowe rumaki?

Do rywalizacji stają McLaren 650 S Coupe oraz Ferrari 458 Speciale. Nie jestem akustycznym profesjonalistą, ale mam wrażenie, że dźwięki w Driveclub są bardziej tłuste i basowe. Załóżcie porządne słuchawki i dajcie znać, która gra brzmi według Was lepiej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Też nim nie jestem ale według mnie dźwięk silnika w driveclubie jest taki jakby cały czas jechało się przez tunel. Natomiast fajne odczucie prędkości jest w gierce z PS4 :)

4. Bis

Bis Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla mojego ucha dźwięk forzy jest przyjemniejszy. Ale dźwięk DC też jest dobry, tylko coś z efektami mi nie pasuje.

5. Quertin

Quertin Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zagorzyce(Rzeszów)
    Najbardziej w grach samochodowych oprócz modelu jazdy cenie właśnie dźwięk silników i ten z DC pozytywnie mnie zaskoczył. Do tego czasu uważałem, że tylko Forza może się pochwalić jednymi z najlepszych odgłosów. Według mnie McLaren w kokpicie ma lepszy dźwięk w Forzie, ale za samochodem bardziej podoba mi się dźwięk DC :| Jeśli o Ferrari chodzi, to lepiej się słucha dźwięku w DC, ale sprawia wrażenie nienaturalnego.
    W każdym razie, w obu grach dźwięki jak dla mnie są fantastyczne i w obie warto zagrać :)

Wczytywanie...

Poleć forum