Driveclub vs Forza Horizon 2 w bitwie na dźwięki silnika

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


My mamy Drivecluba, a oni Forza Horizon 2. To dwie zupełnie różne gry, o tej samej tematyce. Łączą je oczywiście potężne maszyny, za których sterami zasiada gracz. Porównań graficznych widzieliśmy już sporo, ale jak wygląda sprawa dźwięków, które wydają stalowe rumaki?

Do rywalizacji stają McLaren 650 S Coupe oraz Ferrari 458 Speciale. Nie jestem akustycznym profesjonalistą, ale mam wrażenie, że dźwięki w Driveclub są bardziej tłuste i basowe. Załóżcie porządne słuchawki i dajcie znać, która gra brzmi według Was lepiej.


 

seba1415

Użytkownik
Użytkownik
Też nim nie jestem ale według mnie dźwięk silnika w driveclubie jest taki jakby cały czas jechało się przez tunel. Natomiast fajne odczucie prędkości jest w gierce z PS4 :)
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dla mojego ucha dźwięk forzy jest przyjemniejszy. Ale dźwięk DC też jest dobry, tylko coś z efektami mi nie pasuje.
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Najbardziej w grach samochodowych oprócz modelu jazdy cenie właśnie dźwięk silników i ten z DC pozytywnie mnie zaskoczył. Do tego czasu uważałem, że tylko Forza może się pochwalić jednymi z najlepszych odgłosów. Według mnie McLaren w kokpicie ma lepszy dźwięk w Forzie, ale za samochodem bardziej podoba mi się dźwięk DC :| Jeśli o Ferrari chodzi, to lepiej się słucha dźwięku w DC, ale sprawia wrażenie nienaturalnego.
W każdym razie, w obu grach dźwięki jak dla mnie są fantastyczne i w obie warto zagrać :)
 

Do góry Bottom