1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DriveClub zachwycił warunkami pogodowymi - jak będzie z Project CARS?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rok 2014 należał - jeśli chodzi o ekstremalne warunki pogodowe - do DriveClub. Jak będzie w 2015 roku? Wygląda na to, że Project CARS będzie stanowić dla produkcji Evolution Studios dużą konkurencję.

Ostatnia aktualizacja DriveClub zapewniła nam dostęp do dynamicznych warunków pogodowych, które zachwyciły niejednego konesera growej grafiki. Project CARS nie powinno jednak zostać daleko w tyle. Widać, że ekipa Sligthly Mad Studios przyłożyła się nie tylko do tematu fizyki zachowania wozów, ale również do efektów wizualnych.

Twórcy zapowiadali, że zamierzają zapewnić nam framerate 60 fps na PS4 i XONE. Miejmy nadzieję, że deweloperom uda się utrzymać taką wartość bez zwolnień.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KAF4R84

KAF4R84 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Siemianowice Śląskie
    W pierwszym filmiku widać, jak smugi wody spod kół samochodu "przenikają" w cudowny sposób do kabiny samochodu, w którym zainstalowano kamerę... trochę to słabe. Ale i tak się skuszę na zakup tej gry :)

4. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Bo to któryś z buildów gry a nie wersja do wypalenia na płytkach? Co za dramat, studio tworzy grę razem ze społecznością dając im możliwość przetestowania gry i wydania jej w jak najlepszym stanie, a i tak znajdzie się ktoś kto pociśnie bo "deszcz przenika przez auto" Dostaniemy finalny produkt, to wtedy będzie można się czepiać takich rzeczy. Bo na razie to trzeba ostro cisnąć po wydawcach którzy wołają chore sumy za niby skończone gry jak np AC: Unity ;)

5. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ta gra juz jest konczona od 2 lat, premiera przekladana z 4 razy, obietnic i przechwalek bylo sporo wiec ja sam czekam co oni faktycznie zrobili bo oprocz chwalenia sie super hiper mega grafika narazie nie widzialem nic konkretnego ;)

6. seba1415

seba1415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Skąd się biorą tacy głupcy?

Gra była zapowiadana pod koniec 2011r, powiedzmy szczerze... na dobre zaczęli ją robić z graczami od połowy 2012r. 3 lata produkcji to wiele? Człowieku, jakie 2 letnie kończenie? Bo gdyby tak liczyć to każda gra jest kończona od iluś tam lat. Gra miała trafić w 2014r, trafia na początku 2015r, ale spoko lepiej popieprzyć farmazony. Grałeś chociaż? Bo ja tak i choć wielkim fanem SMS nie jestem tak tutaj zrobili na mnie ogromne wrażenie, poza grafiką gra oferuje niezły gameplay, oraz jak to typowy sim, mnóstwo ustawień dla aut.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Bezpośrednie porównanie DriveClub vs Project CARS:

DC oczywiście pod tym względem wygrywa, ale w PC też jest dobrze Trzeba mieć na uwadze, że Forza Motorsport do tej pory w ogóle tego nie ma " " - I tutaj aż nie wiem czy wstawić w cudzysłów "." czy ";(", bo w Forzie na serio by się też przydały zmienne warunki pogodowe. Mi tylko tego tej grze brakuje, żeby była dla mnie race-killerem.

Wczytywanie...

Poleć forum