1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Driver san fanscisco media id 161144A0 ma ktoś update??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez olo1989, Grudzień 5, 2011.

1. olo1989

olo1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam tak jak w temacie potrzebuje update do tej gierki bo wyskakuje mi nie płyta nie obslugiwana;/ z góry dzieki wielkie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Tu masz , ale dla 2F510839 . Twojego nigdzie nie widzę , a nie mam teraz możliwości sprawdzenia na konsoli mojego.

EDIT.
    Ja mam u siebie 5553087E , lecz do niej nie ma TU.

4. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A co ma "płyta nieobsługiwana" do aktualizacji? Jeżeli masz LT 2.0 i dobrze nagrany obraz i ci nie działa to znaczy, że twoja konsola pobrała cichą aktualizacje i teraz musisz czekać na LT 3.0, żeby pograć w gry z AP 2.5

5. olo1989

olo1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ziomo nie wiem o ile sie orientujesz własnie to to mi TU zeby właśnie uruchomić gierke po cichej aktualizacji wiec nie potrzebnie cwaniakujesz;/
    dzieki Daniel 1979 właśnie tez sprawdzałem tą aktualke na XBOX 360 Update Center ale to nie jest do mojej wersji i nie smiga wyskakuje ze płyta nie obslugiwana moze ktoś bedzie miał takie TU do mojej wersji

Wczytywanie...

Poleć forum