1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Driver: San Francisco opóźniony - Dopiero w 2011

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MTTy2k, Lipiec 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Kilka dni temu Marlon pisał o listopadowej dacie premiery gry DRIVER: SAN FRANCISCO. Niestety dziś mam dla Ciebie smutną wiadomość. Twórcy przestraszyli się świątecznej gorączki oraz zbyt ciasnego kalendarza - tytuł zaliczy opóźnienie. Poślizg jest dość duży, gdyż pozycja pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2011 roku (1 stycznia - 31 marca). Developer tłumaczy się konkurencją na rynku w okresie świątecznym. Cóż, twórcy przynajmniej nie ściemniają i podają faktyczną przyczynę obsuwy. Taki okres pozwoli także na dopracowanie produktu, który na razie nie powala na kolana. Pozostaje tylko czekać na konkretną datę premiery nowych przygód Tannera w San Francisco, o której z pewnością dowiesz się zKonsolowiska.

Źródło: Driver: San Francisco opóźniony | Konsolowisko.pl

Jak dla mnie to nie jest gra na którą specjalnie czekam więc takie opoźnienie mi nie przeszkadza, może bardziej dopracują

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilkosz

kamilkosz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kurcze lipa, ale kto wie - im dluzej, moze lepiej dopracują ;) co o tym sadzicie ?

edit: @MTTy2k nie przeczytalem twojego ostatniego zdania wiec napisalem w sumie to samo zdanie :D

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
  5. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    W tym roku też sporo gier wychodziło w pierwszym kwartale, więc nie będą pewnie jedyni.
    Ja natomiast czekam, tylko to "teleportowanie" do innych fur mi nie pasuje...

6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli zlikwidują to przeskakiwanie w "locie" do samochodów i pozwolą wsiąść i wysiąść z samochodu to warto czekać.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum