1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Driver: San Francisco w 2011 roku. Ubisoft opóźnił premierę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Pszczoła, Styczeń 5, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    "Seria Driver cieszyła się niegdyś wielką popularnością i wszyscy gracze pamiętający rewelacyjną pierwszą odsłonę serii z niecierpliwością oczekują premiery najnowszej części. Niestety z Ubisoftu przypłynęły złe wieści.

Driver: San Francisco miał trafić na rynek 26 listopada bieżącego roku. Niestety przy okazji ogłoszenia raportu finansowego, Ubisoft poinformował o przełożeniu premiery najnowszego Drivera. Zgodnie z podanymi informacjami, San Francisco trafi do graczy na początku 2011 roku. Prawdopodobnie premiera nastąpi w marcu. Takie posuniecie zostało spowodowane licznymi premierami zapowiedzianymi na koniec roku. Ubisoft nie chce, aby najnowsza odsłona Drivera zaginęła między kasowymi tytułami szykowanymi na okres przedświąteczny.

Wygląda na to, że gracze muszą się uzbroić w cierpliwość i odliczać czas do marca. Driver: San Francisco zapowiada się na wielki powrót do korzeni marki i na pierwszą część od dawna, która ma szansę odnieść kasowy sukces. Jak się zaprezentuje nowy Driver przekonamy się już w tym roku."

Ja już grzeje rączki na tą gre. :) Moja pierwsza gta w stylu TTP to właśnie driver 2 :) Pamietam jak ta gra mnie wciągneła :)

TRAILER:
    YouTube - Driver San Francisco | trailer E3 Ubisoft

Źródło :
    http://www.gry.v10.pl/Driver,San,Francisco,w,2011,roku,Ubisoft,opoznil,premiere,44782.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jak dla mnie bardzo fajna gra może wyjść. Widziałem kiedyś jak zmienia się auta, bardzo mi się to podoba. No i przedewszystkim to driver, może być bardzo dobrze mam nadzieje że UBI tego nie zepsuje. Trzymam kciuki.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Eeee to jest chyba news z 2010 kolego...

I to trochę stary bo 13 lipiec - człowieku ogarnij się, co Ty wklejasz?

5. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    nowszego nie znalazłem. Szukałem na forum a tu nic o driverze nie było więc postanowiłem to wkleić...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum