1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Driver SF problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchew1991, Październik 15, 2012.

1. marchew1991

marchew1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam zassałem oto tę grę z Konsole :: Driver San Francisco *2011* [PL] [PAL] [XBOX360]
    nagrałem ją na płytkę, wybrałem truncate, wszystko się fajnie nagrało, bez żadnych problemów itp, jednak kiedy włożyłem płytke do napedu wywala mi na samym starcie "Płyta nie jest obsługiwana". Czy ktoś wie o co może chodzić? Posiadam lt 3.0, dashboard 15574, płytkę nagrywałem zwykłą nagrywarką pioneer na esperanzie, w sumie wszystkie gry na takich wypalam i wszystko chodziło, po tym jak nie odpalilo z płytki postanowiłem zainstalować na dysk i to samo wywala ze płyta nie jest obsługiwana... czy ktoś wie o co może chodzic? coś zrobiłem nie tak? Korzystałem z tego poradnika na forum najlepszego jak nagrywać gry xgd3 na lt3.0, czytałem coś o jakieś cichej aktualizacji czy cos takiego? nie mam pojęcia o co chodzi. Proszę o pomoc i jakiekolwiek porady...

2. Lotnik421 Xbox One

3. marchewa005

marchewa005 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przepuściłeś przez abgx'a? Gra ma topologie do lt+2.0 więc jeśli masz 3.0 przerobienie jej abgxem jest konieczne.

4. powerbill1

powerbill1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Głogów
    przerabiałeś topologię pod LT.3.0 ?

5. marchew1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Odp: Driver SF problem

Tak

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. marchew1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
  9. marchew1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a teraz jedno pytanko nagrało sie wgrałem topologię wszystko śmiga aż miło ale niesytety z płytki tylko:( nie idzie zainstalować na dysk, dodam ze nagrywałem zwykłą nagrywarka, prędkość 2,4. Da sie jakoś to zainstalować? wyskakuje błąd ze ściereczką podczas instalacji. Da rade to zainstalować jakoś, albo co robić zeby dało sie instalować na dysk gry xgd3

10. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Nagrać grę Ihasem z FW LT MAX lub zastosować trick z mp3, na forum jest opisane jak. (wrzucasz muzyke na pendrive puszczasz, ściszasz i się zainstaluje i idzie grać w dysku :D)

11. marchew1991

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    superowo dzieki:)

Wczytywanie...

Poleć forum