1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

driver

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pepe9933, Wrzesień 5, 2011.

1. pepe9933

pepe9933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chcę pobrać grę driver san francisco. mam lt+ 1.9 da rade go odpalić tutaj link Konsole :: Driver: San Francisco *2011* [PL] [XBOX360-COMPLEX - JTAG] [PAL] [DaVidoX] pisze jakiś jtag ale nie wiem co to.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    nie działa na flashu only jtag

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jtag to nie flash tylko zaawansowana przeróbka całego systemu xboxa.. Trzeba czekać na Lt 2.0 żeby pograć w drivera

5. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    musialbys swoja konsole sprzedac zamienic na taka z jtagiem na ktore teraz jest wiekszy popyt niz kiedy kolwiek a jtag mimo lat dobra rzecz i zadne zabezpieczenia tam nie sa straszne:)

Wczytywanie...

Poleć forum