Driver

freak10

Użytkownik
Użytkownik
witam. pobrałem nowego drivera i zamiast pliku DVD i ISO są jakieś inne pliki i foldery. czy to jest ten nowy format??
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Nie, to struktura GOD do jtag'a.
 

freak10

Użytkownik
Użytkownik
a czy da się jakoś nagrać te pliki zęby chodziły na tym nowym lt 2.0??
 

Saleen

Świeżak
Świeżak
Dziś pojawiła się wersja Driver: San Francisco XGD3 0800 REGION FREE XBOX360-P2P
 

freak10

Użytkownik
Użytkownik
mógłby ktoś wstawić linka z torrentem?
 

SIEDZE

Banned
Panowie, a ta wersja od COMPLEX to jest pod jtaga czy xgd3 pod lt2.0 ?
 

Saleen

Świeżak
Świeżak
Panowie, a ta wersja od COMPLEX to jest pod jtaga czy xgd3 pod lt2.0 ?
Pod xgd3 - .nfo
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
a opinie czego potrzebujesz? Bo na pytanie w głównym poście otrzymałeś już odpowiedź
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie czytajcie pliki .NFO Tam sa wszytskie informacje, ktore sa wam potrzebne.
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Ja jestem w 5 rozdziale i dla mnie gra jest wyśmienita! Na trailerach nie podobało mi się przeskakiwanie z aut ale teraz to super rozwiązanie... Ta gra ma klimat pierwszego drivera, czyli nie tylko ściganie, ale dużo wyzwań itd. Lece po oryginał i polecam :)
 

Freelander

Użytkownik
Użytkownik
W tym roku nie grałem w większego crapa! Graliście kiedyś w grę na kompa Crazy Taxi? No to możecie powiedzieć, że graliście też w najnowszą odsłonę Drivera. Grafika rodem z PlayStation 1 podciągnięta pod większą rozdziałkę, animacji prawie w ogóle nie ma a jazda samochodem lepsze wrażenia daje w Madagascar Kartz niż w tej grze. I jeszcze ta "fabuła". HAHA. No nie mogę. Przeskakujesz z samochodu do samochodu, ładujesz moce i taranujesz wrogów. Każda misja polega na tym samym. Wielkie miasto ? Super tylko nawet tego nie zauważycie bo 90% lokacji wygląda tak samo. Duke 4ever przy tym to GOTY by dostał.
 

Fiorek

Użytkownik
Użytkownik
Moze i kolego masz racje, ale gra sie w nia przyjemnie. Ja polecam mimo slabej grafiki i dosc liniowej fabuly.
 

Freelander

Użytkownik
Użytkownik
Wydałbyś 200 zł na tą grę?
 

Fiorek

Użytkownik
Użytkownik
Wydałbyś 200 zł na tą grę?
Zdecydowanie NIE ;)
 

Do góry Bottom