Droadźcie jaką grę wybrać

Krystian Korniluk

Użytkownik
Użytkownik
Witam otóż mam zagwostkę jakie gry wybrać, po okazyjnej cenie mogę kupić. A oto :
Watch Dogs(tą na 100 biorę)
Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
Tom Clancy’s Splinter Cell: Conviction
Sniper Elite III: Afrika PL
Assassin'S Creed III:Liberation HD(nie wiem czy wziąć ją bo po angielsku a z angielskiego ja słaby więc nie bd wiedział o co chodzi)
Jakie waszym zdaniem wybrać gry ?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tom Clancy’s Splinter Cell: Blacklist
Sniper Elite III: Afrika PL

Ja bym wziął te 2 na początek ;-)

BTW WD jak dla mnie straszna kiszka , ale to moje zdanie.
 

Samurai

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wziąłbym Splinter Cell:Blacklist i Sniper Elite 3:Afrika :) No i tak jak kolega wyżej nad Watch Dogs bym się zastanowił dwa razy bo ta gra to dla ludzi o mocnych nerwach :D
 

dKc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja byłem napalony na Watch_Dogs, kupiłem, przeszedłem i się zamieniłem (a miałem łatwo, bo wiele ludzi ma parcie na tą grę) :) Więc nie będzie tak źle, jeśli odpowiednio się to rozegra.

Z tych gier to nie polecam nic, ale jeśli miałbym wybierać to wybrałbym Splinter Cell: Conviction.

I tak w ogóle to czemu wszystkie gry od Ubisoftu? Mają jakieś promocje czy masz chody w firmie? Ja bym Ci doradził coś ze stajni Rockstara ( w sumie obojętnie co - czy to GTA V czy RDR czy LA Noire) - oni zawsze robią dobre gry, a nie niedopracowane jak Ubi :)
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
W assassinie bez znajomości języka nie połapiesz się z fabułą, a jest ona najistotniejsza. Polecam Snipera III i SC: Convition by znać losy Sama Fishera i ewentualnie wziąć się później za blacklist :p
 

Krystian Korniluk

Użytkownik
Użytkownik
no wiem w LA Noire bym se pograł ale ona nie jest przypadkiem w angielskim języku ?
 

Krystian Korniluk

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za wypowiedzi, a tak jakoś się złożyło, a GTA V przeszedłem i tak mam okazję to mogę kupić inne tytuły, myślę też nad Wiedźminem 2 Edycją Rozszerzoną, a LA Noire przypadkiem nie jest tylko w wersji angielskiej ?

Napiszcie też jakie wy gry byście polecali dla mnie aby zagrać ?
 

dKc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To zależy co lubisz Krystianie Korniluku:)
LA Noire jest faktycznie po angielsku, podobnie jak i Red Dead Redemption. Sory nie doczytałem, żeś słaby z angola.

Jeśli lubisz rozwałkę to ja bym Ci polecił Ninja Gaiden 2 :)
Jeśli chodzi o wyścigi i lubisz nabijać achievementy to odradzam Forzy, bo to skarbonki bez dna (gorzej niż z prawdziwym autem, hehe).
Jeśli lubisz w coś pograć z dziewczyną to polecam Rayman Origins na co-opie.
Jeśli lubisz strzelać to polecam Gears of Wary.

Poza tym: Singularity, Bioshock i Syndicate.

A Wiedźmin chyba bardzo dobry, ale nie wiem, nie grałem:)

Ogólnie gry od Ubisoftu odradzam, bo za dużo w nich jest... braków, bugów i generalnie jakieś takie niedopracowane są.
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
wiedźmin z polskim dubbingiem to miodzio!
 

2nel

Użytkownik
Użytkownik
W takim układzie radzę nauczyć się angielskiego, choćby dla samej serii Assassin's Creed ;)
 

Krystian Korniluk

Użytkownik
Użytkownik
Hehehe ;) albo bede ze słownikiem siedział i przy telewizorze tłumaczył albo wpisywał w tłumacza na fonie :D
 

dKc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
testowałem ze słownikiem na fonie w LA Noire :) Działa:)
 

Krystian Korniluk

Użytkownik
Użytkownik
dKc zrobię tak z Liberation chyba albo Max Payne 3, !RyyCo dzięki za informacje, temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom