1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drobny dylemat

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Iner, Październik 20, 2011.

1. Iner

Iner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam do was pytanie odnosnie pewnego wyboru, a mianowicie:
    Przerobic Slimke 250gb ktora aktualnie posiadam czy moze sprzedac ja i kupic jakas elitke czy premiumke za +/- 600-700zl i wtedy przerobic. Prosilbym o wasze opinie za ktore z gory dziekuje . Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    masz kurde dylematy. Jaki jest sens sprzedawania nowszej konsoli by kupić starszą? Pytam poważnie o ten sens, bo skoro ty nad czymś takim się zastanawiasz, to jakiś musisz znać

4. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jezeli Ci potrzebne pieniądze to moze sie opłaca ale jesli tak masz jakies rozwazania filozoficzne to uspokój sie chłopie bo kompinujesz....

5. Iner

Iner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Poprostu myslalem zeby sprzedac slimke kupic elitke a za reszte kasy kupic plyty drugiego pada i moze cos do tego. Ale w sumie przemyslalem to i postawie na przerobke slima.
    Edit:
    Mozecie mi jeszcze powiedziec jak to jest z tym przerobieniem ? Orientuje sie ze jest teraz dostepny lt 2.0 ale czy wszystkie gry bd na nim dzialac? I czy jesli konsola nie bdzie podpieta do neta to jest jakies ryzyko?
    Sory za tak glupie pytania ale jestem laikiem do potegi jesli chodzi o te sprawy

6. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak na LT 2.0 będą ci działały wszystkie gierki i jeżeli nie będziesz miał konsoli podłączonej do internetu to nie ma żadnego ryzyka na bana czy oflagowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum