1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dropy klatek

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Ra1to, Wrzesień 10, 2014.

1. Ra1to

Ra1to Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miał ktoś może dropy klatek w naruto rise of a ninja (a dokładnie chodzi mi o miejsce gdzie jest wodospad a za nim itemik do zebrania) albo godfather 2(czasem przy jeździe samochodem widać dropy, gra nie jest nowa więc mnie to dziwi)? Trochę mnie to martwi, ale może po prostu jestem trochę przewrażliwiony? .
    I czy te dropy mogą wynikać z tego, że gram na płycie + zamiast dysku mam mp4 podłączone?

Wczytywanie...

Poleć forum