1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Druga część EndWar już w produkcji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Lipiec 23, 2009.

1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Nie powinniśmy chyba być zbyt mocno zaskoczeni informacją, że autorzy pierwszego EndWar pracują już nad kontynuacją. W końcu gra miała przetrzeć szlaki i utorować drogę kolejnym tytułom, które będą wykorzystywały system komend głosowych. Michael De Plater potwierdził Videogamerowi, że nad drugą częścią pracuje mniejszy zespół, który ma zadbać o ulepszenia w dwóch kwestiach - fabule oraz rozbudowaniu.

Obie te rzeczy są oczywiste i moim zdaniem Michael celnie właśnie je wskazał jako kluczowe dla nowej gry. Testując EndWar nie mogłem pozbyć się uczucia, że udostępniono mi zaledwie jakąś wersję demonstracyjną, szkielet gry, na którym brakuje kolejnych warstw. Wciągająca fabuła, nie mówiąc już o rozbudowaniu prostej zasady "kamień, papier, nożyczki" na pewno solidnie podciągnęłyby grywalność. Michael twierdzi, że nie są to rzeczy trudne do zaimplementowania, więc mam nadzieję, że nie będzie musiał później żałować tych słów.

[via Videogamer]

Druga część EndWar już w produkcji

2. Lotnik421 Xbox One

3. guerila40

guerila40 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Jedynka była dobra czekamy na end war 2

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A ja właśnie nie grałem w 1 ;) Muszę ją wypróbować.

Wczytywanie...

Poleć forum