1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Druga konsola czy Dual Nand ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez perhon, Październik 1, 2013.

1. perhon

perhon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Witam
    Mam następujący problem, choć opisze jak wygląda sytuacja. Posiadam PS3 i Xboxa 360. PS3 wykorzystuje do grania na PSN w Fife 14 natomiast Xboxa mam przerobionego RGH i LT i wykorzystuje go do gry offline. W ostatnim czasie denerwuje mnie pad od PS3 i w ogóle dynamika gry w Fife na tej konsoli i myślę nad jej sprzedażą.
    Tutaj rodzi się moje pytanie. Czy lepiej jest kupic w tym przypadku zamiast PS3 drugiego Xboxa nie przerobionego do używania na LIVE ? czy wykonanie Dual Nanda na mojej aktualnej konsoli ?
    I zarazem pytanie do Dualnanda, czy w sieci musiałbym grać na oryginalnej Fife 14 czy na kopi ? i jaka szansa na bana w obu przypadkach ?
    Z góry dziękuje za odpowiedź
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli masz niezbanowanego xboxa to zrób duala. Moim zdaniem bez sensu kupować drugą konsolę.
    Możesz grać na oryginałach, lub wgrać lt. Twój wybór. Mając przerobioną konsolę zawsze istnieje ryzyko bana, choć fali banów nie było chyba od 2009r.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków, następnym razem będą pkt.

Wczytywanie...

Poleć forum