1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drugi profil na xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rafalek90, Styczeń 16, 2012.

1. Rafalek90

Rafalek90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Witam. W jaki sposób dodać drugi profil do istniejącego już konta na xbox live tak aby były 2 profile na jednej konsoli i na jednym koncie xbox live ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    zaloguj / wyloguj ---> odzyskaj tag gracza ----> podajesz all dane jakie są na tym koncie ( hasło login itp ) ---> czekasz i masz

4. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Nie mam takiej opcji " odzyskaj tag gracza" mam założony nowy profil i chce go dodać do usługi XBL, ale przy wpisywaniu Windows Live ID i tak dalej wyskakuje mi błąd

5. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    nie rozumiem o co ci chodzi "2 profile na jednym koncie xbox live ?" Przez co rozumiesz profil, a przez co konto ?

6. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Mam jedno konto XBOX LIVE i chce na konsoli zrobić drugi profil - jeden już mam żeby również miał dostęp do XBL

7. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Utworzyłem nowy profil ale jako nowe konto XBL , miesiąc za darmo próbny ale ja chciałbym na tym starym dodać ten profil nie wiem w jaki sposób to zrobić

8. Po|<ora

Po|<ora Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kalisz
    Też szukam odpowiedzi na to pytanie więc przyłączam się. Chodzi Ci o to aby na 1 koncie były 2 profile tak? Twój i np. drugi dla znajomego abyście mogli grać na split-screenie bez konieczności dwóch goldów?

9. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Tak o to mi chodzi a dokladnie o to aby brat mial swoje osobne osiagniecia w grach na tym profilu.

Galaxy S II - Tapatalk

10. Z0N1C PL

Z0N1C PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Podłączacie 2 Pady , wchodzicie w grę , np BlackOps . Matchmaking , kolega Klika X i loguje się na twój profil a ty masz "Nick" a on Nick(1)

11. Rafalek90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Żory
    Potrafisz czytać ze zrozumieniem ?! Nie o to mi chodzi! Na jednym koncie głównym GOLD chce utworzyć drugi profil. Oby dwa na jednej konsoli mają być!

12. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    A da się tak w ogóle ?

13. PopKameleon

PopKameleon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    jak to niema opcji , odzyskaj tag gracza' ? jest na 100% ... jak sie wylogujesz i masz swoje konto do zalogowania tam też pisze ,utwórz nowy profil , i na samym końcu , odzyskaj tag gracza' .... ale ten drugi odzyskany profil nie będzie miał przyznanego GOLDA z twojego konta .. zeby miał połączenie z Xbox Live i żebyś mógł grać na multi niestety musiałbyś dokupić golda jeszcze jednego .. nie da sie tak jak mowisz ze masz jeden gold i idzie na dwa konta ..

Wczytywanie...

Poleć forum