1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drugi sezon The Walking Dead rozczaruje fanów? - w Sieci lądują oceny gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Grudzień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pierwszy odcinek drugiego sezonu The Walking Dead trafił już do dystrybucji cyfrowej na PS3 oraz X360 (w przypadku Xbox Live z małym opóźnieniem). Ostatnio mieliśmy okazję przyjrzeć się pierwszym minutom gameplayu z rzeczonej produkcji. Jak tytuł oceniają dziennikarze?

Poniżej znajdziecie pierwsze noty wlepiane przez rozmaite internetowe serwisy. Najniższą ocenę wystawiło GameSpot oraz Metro. Redaktorka tego pierwszego serwisu skrytykowała dużą liniowość pierwszego odcinka drugiej serii gry. Wg dziennikarki deweloperzy zbudowali również umiejętnie napięcie, ale zakończenie okazuje się rozczarowujące. Pamiętać trzeba jednak w tym kontekście, że to dopiero początek drugiego sezonu The Walking Dead - wszystko może się jeszcze zmienić w następnych odcinkach.

• TheSixthAxis – 7/10
    • Gamespot – 6/10
    • Destructoid – 8/10
    • Metro – 6/10
    • Polygon – 7/10
    • Eurogamer – 8/10
    • Softpedia – 8.5/10
    • GameTrailers – 9/10

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Mam zamiar zasiąść do tej gry w ten weekend. Ale nie liczę na to, że przebije ona rewelacyjny pierwszy sezon.

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    mozesz sie mylic, ciezko to okreslic bo calego sezonu nie znamy.
    jednak pierwszy epizod jest rewelacyjny. i gra zapowiada sie swietnie.

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Osobiście obstawiam tak, że będzie to tak jak z serialami .. Pierwszy epizod do bani, a później stopniowo będzie się rozkręcać :)
    Jestem dobrej myśli :)

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mnie rozczarowało brak pl co jest mega wymagane do tej gry by w 100procentach się nią cieszyć.

1 osoba to lubi.
  7. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To ucz się angielskiego. Ja się go nauczyłem przy komputerach i przy konsolach i cieszę się z tego bardzo.

Oby faktycznie było tak jak w serialach z tym rozkręcaniem się fabuły. Chociaż z tymi serialami bywa różnie. Przykład: Prison Break.

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O LOL a to co angielski to jakiś przymuś, czy co ? Ja się uczyłem Niemieckiego... Zresztą gry sprzedawane w PL powinny mieć nakaz posiadania przynajmniej napisów PL a jak nie to wypad.

9. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja też umiem w dobrym stopniu angielski ale zgodzę się z innymi bo nie zrozumiesz wszystkiego jako polok tylko 80-90% ponieważ różne zwroty mają różne znaczenie niż znaczą a akurat ktoś kto umie angielski ale nie komunikuje się nim codziennie nie zrozumie wszystkiego, a akurat w takiej grze wypadało by wszystko zrozumieć ;]

10. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przy takim podejściu jak Twoje przestaną wydawać gry w polskiej wersji, bo po co... niech się uczą angielskiego. Oczywiście nie odnoszę się tu do korzyści płynących ze znajomości obcych języków ;)

11. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    O ku*wa to my w ogóle mamy gry w języku Polskim O.O ? Chłopie nie przesadzaj ile mamy tych gier po Polsku ? kilkaset maksymalnie -.- ? I czemu nie angielski przecież to bardzo popularny język, więc gra po "eng" ma szansę trafić do większego grona odbiorców niż taka która byłaby w CAŁOŚCI zrobiona po Polsku .

12. No Ogar

No Ogar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Również muszę zobaczyć 2 sezon :)

Ktoś z was ogląda w tv?

13. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No ja oglądam w tv, bo mam konsolę pod niego podpiętą :)

Wczytywanie...

Poleć forum