1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drugi Xbox - konsola z 2006 roku - JTAG - wart swej ceny?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tozawa, Czerwiec 26, 2011.

1. Tozawa

Tozawa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie :)

Bardzo przepraszam na samym wstępie, jeżeli napisałem coś nie tak ew. podobny temat był już wcześniej. Szukałem - nie znalazłem :)

Sprawa przedstawia się następująco: Chciałbym zainwestować w przerobionego xboxa. Miałem wcześniej ów konsolę, lecz leciałem na oryginałach... co wykończało skutecznie mój budżet :) Tym razem chciałbym zainwestować w przerobioną konsolkę z JTAG`iem. Względy tylko ekonomiczne... szanuję i doceniam pracę wszystkich ludzi, tworzących gry :) Niestety znamy wszyscy Polskie realia...

Jestem zainteresowany pewnym zestawem na allegro... : Xbox 360 + Pad + Dysk + Gry+ LT+1.1+Jtag OKAZJA (1665678635) - Aukcje internetowe Allegro

Czy myślicie, że taki zestaw to dobra inwestycja? Czy konsola z 2006r. jest godna zaufania? Słyszałem, że może mieć tendencje do psucia się...

Bardzo prosił bym o wszelakie porady i uwagi na ten temat... i jeszcze raz bardzo przepraszam, jeśli zrobiłem coś nie tak :)

Dziękuję i pozdrawiam.

Tozawa

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZZ123

ZZ123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bora Bora
    Konsola z 2006 to Xenon. Jest to bardzo wadliwa płyta główna - nie godna zakupu. Polecam dołożyć trochę pieniędzy i zakupić Jaspera z JTAG. Sam tak zrobiłem i nie żałuję decyzji. Konsola pięknie śmiga, chłodna - model praktycznie bezawaryjny. Niestety konsol tych jest bardzo mało i z czasem będzie ich coraz mniej, więc radzę się spieszyć z zakupem.

4. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kolega wyzej napisal. Musisz polowac na okazje:Jtag+Jasper lecz cena bedzie wysoka:) Ewentualnie Jasper z przeróbka- jezeli mozesz poprzestac na nagruwaniu gier a zrezygnowac z dysku zewnetrznego oraz kilku dodatkowych "udogodnien", ktore posiaga ix z Jtagiem:)

5. Buchman

Buchman Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    J-bie
    nie kupuj nie wiadomo ile konsolka potrzyma

6. Radzio15

Radzio15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płońsk
    za 600 zł pięcioletnią konsolę chcesz kupić? zastanów się troszeczkę ;)

7. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokładnie tak jak przedmówcy wg mnie ta konsolka nie warta tylu pieniędzy, poprawcie mnie jeśli się mylę ale ona nawet chyba wyjścia hdmi nie ma.

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    ale ma jtag....ale co ty możesz o tym wiedzieć.......jednak 600 zl dużo....

9. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Wszystko ślicznie, pięknie... :p
    Tylko sobie zobaczcie, ile sobie ludzie życzą za Jaspera z JTAG'iem... o_O
    1200-1400zł!! *
    Za taką kasę masz NOWEGO Slima i sporo nowych gier, albo kupę starszych...

* - allegro

10. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    chyba tego gościa pogrzało 600zł za konsole z 2006 ?! mój kolega kupił na allegro bez dysku ale z JTAG za 600zł konsole z 2008 Falcon i działa mu bez problemu juz prawei 2 lata

11. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie nie wiem i mało mnie to obchodzi wole moją nie przerobioną, 600 zeta i tak bym nie dał bo jak ROD wyskoczy to sobie możesz jtaga w kapcie wsadzić a o Roda w modelu z tego roku nie trudno.

Wczytywanie...

Poleć forum