1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drugie podejście do Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mocko, Październik 28, 2010.

1. mocko

mocko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kiedyś nosiłem się z zamiarem kupna xboxa 360 ale już miałem ps3 i samochód był priorytetem, stało się tak że ps3 sprzedałem samochód kupiłem 500zł odłożyłem.

Chciałbym kupić konsole za +/- 500zł jasper arcade najlepiej z przeróbką ewentualnie oddam do serwisu.

I tak mam parę pytań:
    1. Czy na każdej przeróbce ixtreme będą mi chodziły piraty bez problemu.
    2. Jak to jest z filmami Divix, czy wystarczy mieć płytę z filmami i już, czy trzeba coś kombinować jeszcze?
    3. Z tego co wiem ta konsola ma wejście HDMI to jak nagram film Bray(wersja piracka mkv odpowiednio przekonwertowana) która ma 8,5 GB a jest w rozdzielczości Full HD poleci na xboxie?
    4. Czy z podłączeniem do kina domowego nie ma problemów?
    5. Konsola ma służyć do grania tylko SP ale słyszałem że jest przeróbka nie wykrywalna na xlive, czy to prawda?
    6. I czy wgl znajdę kosnole arcade jaspe za +/- 500zł która pochodzi trochę jeszcze?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sianeusz

Sianeusz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.Na Ixtreme Lt smiga wszystko poki a do starszych wersji jest programik do patchowania takze bedzie smigac wszystko
    2.DivX odpala sie tylko z Pendrive`a
    3.O ile pendrive wyrobi z przekazem
    Tyle co wiem :)

4. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    4. ja nie miałem żadnych problemów
    tyle ci moge na 100% reszte nie wiem na pewno

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    1. narazie na iXtreme LT każda wypalona gra działa bez problemu (oczywiscie region PAL), w listopadzie wychodzi nowy dash, który posiada pare zabezpieczen odnośnie Kopii gier, więc prawdopodobnie trzeba będzie czekać na nowego iXtreme ;)
    2. film kopiujesz na pendrive, odpalasz go w xboxie mając go podłączonego do Xbox Live i pobierasz kodeki, potem możęsz odłączyć konsole od neta i oglądać .avi :)
    3. pliki .mkv niestety xbox na razie nie obługuje.
    4. bezproblemowo podłączysz :) Oczywiście jeżeli w zestawie niema kabla audio ( czyli ten kabel http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:...ws/images/xbox-360-elite/360elite 062.jpg&t=1 ) to musisz go dokupić.
    5. Tutaj nikt nie wie czy jest wykrywalna, czy nie. NIKT!
    6. na allegro duużo tego znajdziesz, btw. poczytaj tutaj :) http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/promocje-i-okazje-60234-4.html

6. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    Co do tego 1 punktu , to bym się nie zgodził. Bo jeszcze nic nie wiadomo z tym blokowaniem kopi gier itp.
    No ale to jest twoje zdanie.;)
    Pozdrawiam.
    )

7. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    1. Na 1.61 i LT chodza wszystkie, na starszych juz trzeba przerabiac iso.
    5. PRZEROBKA

8. MrCybucH

MrCybucH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tu sie nie zgodzę. Tak pobierasz kodeki ale żeby otworzyć film z pendrive to konsola musi non stop być podłączona do neta/live... w moim przypadku tak jest...

9. Devolfor

Devolfor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    6. Sam mam Xboxa Premium z roku 2006. wersja jeszcze bez hdmi (napęd-samsung) , kupiłem ją 2 lata temu używaną - wszystko jest okej żadnych napraw do tej pory , zależy jak trafisz.
    Oczywiście prawdopodobieństwo że Ci konsola "padnie" jest większe gdy zakupisz starszą konsole ze starą płytą główną.

10. mocko

mocko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A istnieje jakiś sposób na odpalanie filmów ściągniętych by odpalać na konsoli bez podłączenia do live?

11. Ice Crystal

Ice Crystal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    6. No popatrz, akurat chcę sprzedać Jasperke (dat. prod. 15.07.2009), Arcade. Kupiona w czerwcu tego roku. Jestem pierwszym właścicielem. Nie miała żadnych usterek :D Mam paragon, dorzucę dysk 20 gb :p A, no i nie jest przerobiona ;) Zainteresowany??

Wczytywanie...

Poleć forum