1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drukowanie etykietki na paczkę

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez smir, Wrzesień 20, 2010.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak mam wydrukować i nakleić naklejkę adresową na paczkę? Mogę wydrukować na zwykłym papierze i przykleić taśmą czy muszę mieć jakiś specjalny papier?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczurx

szczurx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorlice
    coś ci się działy pomyliły... jeśli wysyłasz przez pocztę polską, jako paczkę, to nic nie drukuj bo i tak musisz wypełnić druk na poczcie

4. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiem sorki że robię syf w działach. Ja chcę wysłać konsolę na gwarancję i kurier ma ja ode mnie odebrać.

5. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wydrukuj normalnie i nawet na taśmie dwustronnej naklej i po kłopocie, ewentualnie na papierze do robienia naklejek i normalnie w tedy przyklejasz jak taśmę.

6. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    paczka zapakowana, jutro zadzwonię żeby kurier odebrał paczkę, wydrukowałem naklejkę na zwykłym papierze i chyba zaczekam do przyjazdu kuriera od naklei ją jak trzeba będzie

7. skihar

skihar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co pamiętam, jak wysyłałem starego Ps2, to wydrukowałem, przykleiłem taśmą i wszystko Git majonez.

I to był najzwyklejszy papier.

8. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Klejem do papieru, taśma, obojętnie co żeby tylko się trzymało. To ma być kurna paczka, a nie świety graal.

Wczytywanie...

Poleć forum