1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drukowanie okładek na płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krisr77, Grudzień 16, 2008.

1. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Od razu przepraszam jeśli taki temat już był (użyłem opcji szukam ale na hasło drukowanie nie znalazło żadnej odpowiedzi.)
    Chciałbym moja kolekcje „kopi” troszeczkę upodobnić do oryginałów.
    Są zielone pudełeczka (25 szt za ok 18 zł. Naklejki na dvd tez są tanie.)
    2 pytania
    Okładki chce wydrukować jako zdjęcia w fotolabie (rozmiar 20x30 wyjdzie mi jakieś 3,75 za szt).
    1. Czy taki papier jest ok do okładek? Nie za twardy? O jakość się nie martwię. Czy na drukarce wyjdzie taniej ??. Zaznaczam ze nie mam drukarki musiałbym ja kupić specjalnie pod okładki. Czy taka jakość nie jest za „dobra”.Jeśli wydrukuje na zwykłym kredowym papierze na najtańszej drukarce (np. canon) powiedzmy na zamiennikach tuszy jak to się będzie miało do ceny za szt i jakości. Macie doświadczenie w temacie?
      Chce wydrukować na początek około 20 szt.
    2. Czy drukowanie naklejek na płyty nie zwiększa ryzyka szybszego zobaczenia komunikatu przeczyść szmatka??? Czytałem chyba gdzieś ze takie płyty są najczęściej źle wyważone i gry na takich płytach ze tak powiem się wcześniej kończą. Czy jest to groźne dla napędu

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa
    Ano do drukowania okładek na płyty dvd polecam ci obrazu płyty printable ano drukarka najlepiej atramentowa od coś 300zł mam pixma 4500 i zadowolony jestem a papier do okładek na pudełka najlepiej fotograficzny Glossy

4. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
    Jeśli masz zamiar kupić drukarke to nie lepiej zapłacić troszke więcej i kupic sprzet który tworzy wydruk bezpośrednio na płycie a nie bawić się w jakieś naklejki jeżeli oczywiście masz zamiar kupowac drukarkę. ;)

5. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Drukować naklejek na płyty raczej bym nie radził, bo to jednak może ale nie musi spowodować uszkodzenie napędu, a tego byś raczej nie chciał.
    Co do okładek, to ja osobiście skorzystałem z usług pewnej firmy drukarskiej w allegro. Wysłałem im okładki w dużej rozdzielczości (np 3247 x 2175) spakowane rarem i po kilku dniach dostałem pięknie błyszczące, ładnie docięte okładki za 1zł za sztukę. Czy to tak dużo, chyba nie bo nie marnuje czasu, nie kupuje papieru i co najważniejsze tuszu nie zużyłem nawet grama.

6. calis

calis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ja na płyty nie polecam drukować bo też czytałem że możesz mieć problem z graniem albo napędem na dłuższą metę :(

7. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jakis link zapodasz? :) za 1 zł nawet z przesylką to 25 szt wyjdzie mi jakies 35 zl a nie 70.....

8. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    drukarki raczej bym nie chciał kupowac bo to jednak wydatek rzedu 300-400 zł. A pozatym nie wiem czy sa dobre płyty dvd 8,5 gb do nadruku (nawet ja sa to tez sa pewnie duzo drozsze niz verbatimki)

Ale z drugiej strony ladne pudelko plus ladna okladka ale bez nadruku na płyte to troche lipa......

9. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ale teraz w dobie nxe raczej gramy z dysku wiec to zagrozenie jest troche mniejsze.......

10. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    również się dołączam do prośby. możesz podać link?

11. bibru

bibru V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    iława
    Wtedy jak zamawiałem to normalnie na allegro była oferta "Okładki DVD" teraz nie mogę znaleźć. Ale to jest link do tej firmy http://www.tenet.info.pl/?page=druk_cyfrowy .
    Chyba wystarczy do nich napisać i się umówić, niedługo sam będę zamawiał trochę okładek.

krisr77, mówisz że w dobie nxe..., ale żeby zainstalować gierkę na hdd konsoli to ta płytka musi trochę zapierdzielać w tym napędzie i w tym momencie albo ją uszkodzisz albo napęd. Jak sobie chcesz. Prawda jest taka że faktycznie by to estetycznie wygladało z taką naklejką na płytce. Osobiście nie będę tego robił, chyba że kupię odpowiednie płytki. A w sumie to nie muszę się sam oszukiwać że mam pirata na pułce i okładka w pudełku dvd mi wystarczy.

12. MTTy2k

MTTy2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    A drukowanie na płytkach printable wpływa jakoś na grę? napęd się nie będzie krztusić?. bo na allegro za parę złotych więcej są takie verbatimki i myślę czy by nie kupić.

13. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  14. piotr5001

piotr5001 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Okolice Kakowa
    Drukuje na tych printable i jest good żadnych problemów tylko żeby drukować takie płyty musicie mieć drukarke z tacką na płyty

15. zokel

zokel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    śląsk
  16. MateuszJ129

MateuszJ129 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Też posiadam Canona Primax IP 4500 i uważam że to najlepsza drukareczka niskie koszty eksploatacji a super efekty, jeśli chodzi o nadruk na płytach to polecam w 100% Canona.

17. canarinioss

canarinioss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wlkp
    Możecie dać jakieś fotki i pokazać jak to wygląda już gotowy nadruk ?

18. zokel

zokel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    śląsk
  19. bartek_gt

bartek_gt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Hruszów
    witam wszystkich
    mama mały problem z drukowaniem okładek gier na pudełka. Moje pudełeczka są nie co większe niż oryginalne ale nie w tym rzecz. Chodzi o to, że nie mogę wydrukować idealnie co do wymiarów pudełka... wychodzą za duże (chodzi o szerokość) i troszkę przy krótkie (chodzi mi tu o wysokość) są może jakieś programy do drukowania okładek?? HELP

20. krisr77

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  21. bartek_gt

bartek_gt Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Hruszów
    ale tam nie ma opcji druku okladek takich jakie ja mam... mam pudełka o wym. 28x8,5 ch ktora opcje mam wziasc?? i chodzi mi tu o okładke przód, grzbiet i tył

Wczytywanie...

Poleć forum