1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drukowanie okładek na Xbox'a360 - Gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez staticsoul, Lipiec 5, 2011.

1. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam takie pytanie odnosnie okladek do gier Xbox'a360. Zastanawiam sie jaki to jest papier uzywany do drukowania okladek np. orginałow. To napewno nie jest jakis zwykly A4 ale wydaje mi sie ze to jest papier kredowy ale wole byc pewny. Jezeli ktos sie na tym zna to prosze o odpowiedz. Wlasnie sam chce sobie zrobic takie okladeczki na pudelka Czekam na odpowiedz i Pozdrawiam:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. servanor

servanor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja jak miałem pierwsza generacje 360 to też drukowalem, ale na zwykłym papierze z daleko nie wyglądalo źle :D

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. staticsoul

staticsoul Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    :) bardziej mi chodzi o ten mocniejszy papier;p ale nie wiem jak to z nim jest nazwa czy cos

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Sprawdź fotograficzny. Chociaż szczerze, to nie wiem, po co drukować okładki do piratów :) Raz wydrukowałem jedną, bo kupiłem nową drukarkę i chciałem sprawdzić jakość wydruków - na zwykłym papierze wydrukowała się bardzo ładna okładka. Do tego musisz się liczyć, że jeśli ustawisz wysoką jakość drukowania, to szybko pozbędziesz się atramentu.

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Jeśli chcesz tak drukować to tylko w drukarniach ;d Najlepiej idź z jakąś oryginalną okładką i niech Ci powiedzą jaki to papier i czy na takim (lub podobnym) Ci zrobią. Ale to pewnie kilka zł za sztuke ;p I tak wyjdzie taniej i lepiej niż w domu :)

7. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Według mnie papier fotograficzny się zbytnio nie nadaje do okładek , jest po prostu zbyt sztywny i twardy , prędzej kredowy , lecz tego trzeba dotknąć aby ocenić bo są różne rodzaje.

8. janusz19967

janusz19967 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    mi sie wydaje,a wlasciwie jestem prawie pewny ze to jest na papierze fotograficznym

9. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Porównaj sobie : wyciągnij oryginalną okładkę z pudełka i weź zdjęcie z albumu rodzinnego. Porównaj dotykiem . Widzisz różnicę?

Wczytywanie...

Poleć forum