1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drukowanie okladek POMOCY

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcincq, Wrzesień 12, 2009.

1. marcincq

marcincq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Elo all mam problem bo chce wydrukowac se okladki do gier i tera pojawiaja sie pytania:
    -jaki papier
    -jakim programem drukowac
    -jak drukowac
    -gdzie moge wszystko znalesc z gory thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    1. Zwykły taki jak od ksero tylko o podwyższonej białości i gramaturze czyli prościej: nie szary i nie cienki jak papier toaletowy:)
    2. Tutaj masz program według mnie najlepszy:
    undercoverxp.tk
    3. ładnie :)
    4. Jak program to już podałem jak okładki to jest tego od cholery w internecie i nie pytaj gdzie :)
    a co mi tam podam tylko 1 najbardziej popularną stronę w sieci Cdcovers.cc / World's Largest CD Covers and DVD Covers Album Art Archive

4. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    ewentualnie irfanview programik prosty jak cep, zmiana wielkości , położenia , jakaś mała edycja

5. chudas94

chudas94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mysłowice
    1 Zwykły papier
    2 ja normalnie drukuje otwieram obraz (okładke) programem "Podgląd obrazów i faksów systemu Windows" i naciskam drukuj
    3 yyy jak to jak drukować podłączasz drukarkę do PC wybierasz obraz i naciskasz "drukuj"
    4 Ja korzystam ze strony XBOX360 Covers ale tak jak napisał vaski jest dużo takich stron.

6. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
Wczytywanie...

Poleć forum