1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drukowanie okładek.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marf, Marzec 18, 2010.

1. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    YouTube - Tutorial drukowania okladek >>>> Robie wszystko wg. tego poradnika ale nie wiem co trzeba na początku ustawić...
    Co ustawić ?
    Gdy po lewej stronie po zalczeniu programu musimy coś wybrac.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    POLECAM program COVER XP o wiele łatwiej i szybciej wydrukujesz okładkę bez żadnych komplikacji :)

4. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    nie pytam o inny program.... -.-'

5. pluskwa

pluskwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    1. otwierasz Nero CoverDesigner
    2. klikasz standard -> pusty dokument -> OK
    3. z menu wybierasz Plik -> Preferencje...
    4. w otwartym okienku przechodzisz do zaklatki Drukowanie i Obszar niedrukowania ustawiasz na 0,000 i klikasz OK
    5. w zakładce Broszurka CD klikasz albo dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na białe tło albo dajesz Obiekt -> Właściwości tła...
    6. klikając w Plik wybierasz ścieszkę do przedniej części wybranej okładki i klikasz OK
    7. przechodzisz do zakładki Wkładka CD i klikasz albo dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na białe tło albo dajesz Obiekt -> Właściwości tła...
    8. klikając w Plik wybierasz ścieszkę do tylnej części wybranej okładki i klikasz OK
    9. następnie z menu wybierasz Plik -> Drukuj...
    10. w otwartym oknie w zakładce Ogólnie wybierasz drukarkę w zakładce Właściwości w Granice druku i Drukuj znaczniki zaznaczasz na Na wszystkich rodzajach papieru i przechodzisz do zakładki Elementy gdzie zaznaczasz które elementy maci wydrukować czyli w naszym wypadku Broszurka CD i Wkładka CD a następnie klikamy Drukuj
    11. The End
    Ja nic więcej nie ustawiałem
    PS. Opis jest zrobiony trochę naokoło bo ciężko opisać skróty które są na paskach i dlatego wybierałem te funkcje z menu
    POZDRAWIAM pluskwa

EDIT

koledze pewnie chodzi o ten moment bo faktycznie niema go w tutorialu

Wczytywanie...

Poleć forum