1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Drzwi niezgody. Gracze blokują progresję innych zawodników w Tom Clancy's The Division

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Marzec 8, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3679
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W grach sieciowych od zawsze można trafić na graczy, którzy z przyjemnością psują zabawę innym zawodnikom. Nie inaczej jest w Tom Clancy's The Division, gdzie gracze postanowili stanąć w drzwiach, by uniemożliwić rozgrywkę innym zawodnikom.

Na samym początku historii z Tom Clancy's The Division gracze trafiają do pierwszej bezpiecznej lokacji (SafeHouse), gdzie muszą porozmawiać z Faye Lau. Agentka znajduje się w pokoju, do którego prowadzą wąskie drzwi… W konsekwencji gracze stają w przejściu i uniemożliwiają pozostałym zabawę.

Trolling jest podobno sztuką, więc śmieszki blokując wejście wykonują różne gesty – machanie oraz robienie pajacyków w tym miejscu wygląda dość zabawnie. Mimo wszystko jest to spory problem, przez który nie można grać, rozwijać swojego bohatera oraz czerpać przyjemności z poznawania historii.

W Sieci pojawiają się już pierwsze porady dotyczące „ominięcia” gracza – podobno biegnąc w kierunku zablokowanych drzwi mamy pewien procent szansy na przeteleportowanie się do drugiej miejscówki. Według porad warto również klikać na „bramkarza”. Parodia.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trolle znajdą się wszędzie ;-D

4. zerthimon

zerthimon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    powiat Łękołowy
    Nie ma opcji wykopania głupka z gry?

5. mad-studio

mad-studio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bana dać, zaboli w kieszeni, to w głowie się poprawi...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

B0ni3k lubi to.
  6. ManyPL

ManyPL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    735
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    miasteczko sexu i biznesu ;)
    hahahah .za co bana..on tez gra.. bana dać twórcom gry :D

7. mad-studio

mad-studio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Gra? Serio? Nikt normalny nawet wiedząc o bugu takich rzeczy nie robi. Są ludzie dla których istotą egzystencji jest uprzykrzanie życia innym i takich trzeba eliminować.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

f1older i B0ni3k lubią to.
  8. MatGlo

MatGlo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    59
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krakow, Poland, Poland
    To sie gra tylko on-line?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

9. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    461
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Banik na miesiąc to może sobie poukłada to i owo w głowie taki delikwent ;)
    Ewentualnie sprawdzić czy spełnia zalecenia pegi18 - jak nie to ban na tyle ile mu brakuje hehe ;)

B0ni3k lubi to.
  10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Po kiego grzyba takie wąskie drzwi i w ogóle po co te drzwi ?

11. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    he he dobre, szkoda że nie mam tej gry bo pewnie bym robił podobnie :) he ale i tak nic nie pobije trolowania na bf4 gdzie jednym strzałem da się ubić nawet cały zespół przeciwny bądź znaczna jego część

12. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Bo przenikanie przez ściany jest jeszcze głupsze od wąskich drzwi.

Podobnie jest z komputerem w tym pokoju. Rano był multum ludzi i ciężko było dopchać się. Faktycznie jak biegnie się cały czas w kierunku blokujących graczy to czasami można przez nich przejść.

13. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Przez takich debili i troli właśnie są takie problemy...
    Qźwa nie chce Ci się grać to nie przeszkadzaj innym którzy wydają ponad 2 paki na grę, a takie właśnie trole przeszkadzają normalnym ludziom odprężyć się po pracy i zagrać w dany tytuł !
    Nie masz co robić i Ci się nudzi to po szydełkuj kuźwa i zrób sobie ciepłą czapkę na łepetynę, to może mózg Ci odtaje po zimie...

f1older lubi to.
  14. o M a c z 0 S

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Jakiś ty agresywny zluzuj trochę kolego, a tak w ogóle to każdy gra jak lubi i jak mu gra sprawia przyjemność, jeżeli mam ochotę trolować innych i przeszkadzać im to będę to robić bo mam do tego prawo, też dałem te 200 zł za grę i robię w niej to co mi się podoba, gram tak jak lubię i nikt nie będzie mi mówić jak mam grać

ManyPL i wojek_gacek lubią to.
  15. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    348
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    Kuźwa ludzie... masz prawo robić co zechcesz, o ile swoim zachowaniem nie odbierasz innym ich praw... w tym wypadku swoim zachowaniem odbierasz innym prawo do rozrywki w sposób jaki oni tego chcą, do którego mają takie same prawo jak ty, bo tak jak ty zapłacili za tą grę te 200zł... człowiek jest istotą społeczną i czy tego chce, czy nie - musi żyć w społeczeństwie z poszanowaniem praw innych. Jeżeli nie rozumiesz tak prostych zasad współobcowania, to przemawia przez ciebie albo skrajny egocentryzm, albo zwyczajna niedojrzałość.

Tak bardzo chcesz trollować, to wyjdź z domu, idź do pracy/klubu/sklepu/kina i tam zastawiaj wejście w toalecie/biurze/bramce innym robiąc przy tym pajacyki, szpagaty i salta, skoro sprawia ci to tak perwersyjną przyjemność.

16. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    312
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast

Dobrze powiedziane. A podsumowując znanym cytatem:

"Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka."

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

o M a c z 0 S i petroz lubią to.
  17. o M a c z 0 S

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja nikomu żadnych praw nie odbieram, trolowane osoby mają prawo do :
    - wyjścia z gry i zmiany serwera
    - raportowania mojego zachowania w usłudze xbl ( spadnie mi reputacja co bardzo mnie martwi jaka szkoda :) )
    - wysyłać mi wiadomości co bardzo lubię :)
    - poskarżyć się mamie :p
    - wyłączyć grę i nie grać
    Na koniec powiem ci ze musisz nauczyć się odróżniać wirtualny świat gier od rzeczywistości, bo po twojej wypowiedzi wydaje mi się że masz z tym mały problem. Prawa i zachowania społeczne z świata rzeczywistego nie obowiązują w grach, w grach prawo stanowisz ty sam i to jest w grach najfajniejsze.

18. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    312
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Nie chciałbym nikogo obrażać jednakże brzmi to jak tłumaczenie jakiegoś życiowego przegranego który stara sobie w wirtualnym świecie odbić za to co spotyka go w realnym świecie. To samo tyczy się tych wszystkich komentarzy w internecie pisanych przez osoby które są anonimowe a przynajmniej uważają że takie są co coraz częściej weryfikują sądy co mnie osobiście bardzo cieszy.
    I masz rację prawo w grze stanowi każdy z nas. Tylko że jeśli jesteś normalnym człowiekiem wychodzącym z przeświadczenia - nie czyń innemu co Tobie niemiłe - nie wpadniesz nawet na taki sposób spędzania wolnego czasu jakim jest uprzykrzanie życia innym. Tak więc to prawo stanowi o tym kim jesteś naprawdę. Bez fałszywej otoczki miłej powierzchowości w realnym świecie.

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

f1older i petroz lubią to.
  19. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    No niestety włączając grę musimy być gotowi na takie zagrywki nie mniej ja od dawna mowie ze dopłacił bym 5000 za konsole z możliwością wyciągnięcia delikwenta przez monitor i skopania mu tyłka (wiem S-F )

f1older lubi to.
  20. o M a c z 0 S

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Wiesz nie myśl sobie że ja robię takie rzeczy na co dzień w grach zazwyczaj gram normalnie PTFO choć zdarza się kogoś strolować jak widzę że gość to łeb ( czyli taki nie ogar co nie wie jak grać w daną grę ) to czemu by go nie strolować by się nauczył grać narmalnie

21. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    348
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Trisity
    A czym różni się wirtualny świat od tego rzeczywistego? Tym, że jesteś anonimowy i możesz robić co ci się żywnie podoba, bez konsekwencji? Ludzie w świecie wirtualnym także tworzą społeczeństwa, w którym obowiązują te same prawa i zachowania co w świecie rzeczywistym. To jak zachowujesz się - nie ważne w którym świecie - świadczy o tobie. Jak sam napisałeś - masz w D swoją reputację w XBL, bo jej spadek nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami.

To o czym piszesz - brak ograniczeń, stanowienie prawa - to wszystko prawda. Jednak rozgraniczenie świata wirtualnego od rzeczywistego nie ogranicza się do określenia - rzeczywisty == zakazane, wirtualny = dozwolone. Osoba rozgraniczająca świat rzeczywisty od wirtualnego jest w stanie zauważyć pewne granice - gdzie kończy się bezmyślna zabawa z bootami, a gdzie zaczyna się ingerowanie w czyjąś wolność i prawa.

Wydaje mi się, że dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Będziesz z uporem maniaka (jak to mawiał mój Ś.P. profesor w liceum) obstawał, że świat wirtualny to zabawka, w której można łamać wszelkie normy i zachowania tylko dlatego, że nie wiążą się z tym żadne konsekwencje. W mojej ocenie, to ty nie potrafisz rozgraniczyć, gdzie zaczyna się zabawa, a gdzie należy trochę przystopować.

wybacz, ale brzmi to jak tłumaczenie dziecka złapanego za rękę...

czy to, że mu "dokopiesz" w wirtualnym świecie, sprawi, że w rzeczywistym czujesz się lepszy/bardziej wartościowy?

Także nie chcę oceniać, bo cię nie znam, ale jak dla mnie wygląda to na problem z dowartościowaniem.

goran lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum