1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

DTS 5.1 wav

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez yodzio, Wrzesień 1, 2009.

1. yodzio

yodzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Mam muzykę na kompie w 5.1 format WAV. Potrzebuje pomocy co mam zrobić, żeby xbox przeczytał mi to w 5.1? I jakim programem najlepiej przekonwertować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Musisz mieć głośniki 5.1

4. yodzio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Mam całe kino 6.1 nie wiem czy to ważne, ale mam amplituner- Marantz SR 4002 i do niego mam podpiętego xbox'a pod wejście HDMI i dopiero z amplitunera do tv

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    a ten amplituner na pewno przepuści dźwięk przestrzenny przez HDMI? Wiem, że te tańsze tego nie potrafią (nie wiem jaki ten jest bo się nie znam na amplitunerach) i wtedy trzeba np obraz puścić przez HDMI do TV a optykiem dźwięk do ampli

6. yodzio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Tak jak oglądam filmy w Xboxie - WMV 5.1 to pokazuje mi na amplitunerze, że dźwięk jest 5.1

7. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    kino 6,1?? a nie 5,1 lub 7,1?? i dzwiek jak juz to optykiem bo hdmi to masz obraz cyfrowyn a nie dzwiek 5,1 jak juz to stereo
    wiec optyk tylko i wylacznie

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Przykro mi to stwierdzić ale się mylisz ;) HDMI też przepuści dźwięk 5.1 tylko teraz zależy od amplitunera czy przerobi go odpowiednio... Sam żyłem w tym błędzie ale ostatnio się przekonałem sam że jednak jest inaczej..

9. yodzio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    warszawa
    Nie właśnie mi idzie po HDMI 5.1 lub jak ustawie 6.1< ale prawie nic nie jest nagrywane. przeważnie 5.1. Jak oglądam N tv podłączam ją tak samo jak Xbox'a i leci jakiś film w 5.1 to działa. Ja wiem, że mi wszystko dobrze działa odpowie mi ktoś na jaki format dźwiękowy mam to przerobić, żeby xbox to czytał i był to dźwięk "DTS audio 5.1"

wie ktoś przynajmniej jaki format dźwiękowy występuje w filmach WMV?

Poleć forum