Dual Bios

deepcry

Użytkownik
Użytkownik
Na google nie ma zbyt wiele, a...
Zaciekawił mnie ten temat, ponieważ do napędu Xbox360, można podłączyć specjalny przełącznik, którym ustawia się czy napęd ma mieć nieoficjalny firmware np. Iextreme, czy też oryginalny.

Jeżeli przełączymy napęd w tryb oficjalnego oryginalnego firmware możemy grać online na oryginałach, eliminując ryzyko banicji online.
W każdej chwili możemy jednym prztyknięciem przełączyć na firmware nieoficjalny i grać na kopiach.

Czy macie jakieś materiały poświęcone temu tematowi?
Jak to ugryźć, co i gdzie trzeba kupić, jak to działa?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Dziala to tylko z xenonami a nazywa sie...no wlasnie nie pamietam-.- ale z pomoca tego czegos robi sie time-attack(cofanie aktualizacji x360)


Infectus bodajze
 

deffc0n

Użytkownik
Użytkownik
Ja uzywam 2 napedow jeden oryginal i dugi modyfikowany dziala na kazdej konsoli ;)
 

deepcry

Użytkownik
Użytkownik
i co trzeba fizycznie przełączać ciągle kable? :) czy masz jakiś przełącznik prztyczek? :)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Przelacznikow raczej nie ma-albo oba napedy naraz,jeden albo zaden.Infectus to dualbios,ale tak jak mowilem dziala to tylko z xenonami.
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dual bios to sie robiło w napędach samsunga za pomoca przełacznika mozna było przpinac sie miedzy np. Extreme a Ixtreme.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Ja miałem taki motyw z dual biosem w napędzie samsunga, mimo tego mając oryginał w napędzie konsola dostała bana... Oczywiście mam Xtreme :D
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Dual bios to sie robiło w napędach samsunga za pomoca przełacznika mozna było przpinac sie miedzy np. Extreme a Ixtreme.

Xtreme Ixtreme nie ma Extreme sam tak wprowadzałem kiedyś w błąd nie wiem skąd mi się to wzięło
 

incubus

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jak zwał tak zwał wkazdym razie o idee dual biosu chodzi bo tu sie nam jakieś bajkopisarstwo zaplatalo.
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
U mnie to wyglądało tak, że do układu scalonego z biosem, który siedział na płycie w napędzie został dolutowany jeszcze jeden taki sam (jeden na drugi), a na którychś nogach odprowadzone połączenie do przełącznika. Wyłączasz konsolę i zmieniasz sobie bios.
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
W nowych można połączyć równolegle dwa napędy X do płyty głównej , tylko zasilanie zrobić odłączane (linie zasilania dodatnie, reszta połączyć równolegle) Będzie można przełączyć na flash i na oryginalny.
 

sikuss88

Świeżak
Świeżak
Gdzie w okolicach Bielska-Białej robią dualbios w x 360??
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
@UP
Nikt sie tym nie zajmuje bo nie ma na to zapotrzebowania
 

Do góry Bottom