1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dual Boot?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez radcu19, Marzec 1, 2012.

1. radcu19

radcu19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
    Mam konsolke xbox slim z rgh i mam pytanie . Gdzie można byłoby wykonać takie cacko oraz czy wtedy bedzie mozna grac na XBL ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Tak będzie można ale raczej już to nie ma sensu, ms będzie to pewnie wykrywał więc kicha.
    Sam miałem to zakładać ale paru gości już mi mówiło że to bez sensu na dzień dzisiejszy.

4. radcu19

radcu19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mińsk Mazowiecki
    ale to tylko na rgh czy wogole bedzie wykrywac nawet na konsolach bez rgh i samo LT + 3.0 ?

Wczytywanie...

Poleć forum