1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dual Nand RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez klimex, Październik 30, 2014.

1. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam Xboxa 360 Slim, niestety wyprodukowanej w 2012r. Przeróbka Lt 3.0 kosztowałaby mnie ponad 200zł, lecz interesuje mnie tańsza opcja. W internecie wyczytałem o " RGH", a także o Dual Nand. Znalazłem informację, że dual nand pozwala przełączać między RGH, a LT 3.0 . Wobec tego chciałem się Was zapytać, czy Dual nand może przełączać między przeróbką RGH,a zwykłym Dashem z Xboxa? No i czy jeden dysk, który posiadam aktualnie (250gb) będzie dobrze współpracował między tymi dwoma przeróbkami?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dual nand to 2 pamięci: jedna pod rgh a druga pod oryg/lt3 ... jeśli zrobisz samego duala z rgh to nie pograsz z kopii zapasowych płytek.. tylko oryg lub granie z hdd - RGH.
    Dysk oczywiście że będzie dobry.

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Ale jak rok produkcji 2012 to już nie LT+ 3.0 tylko LTU, ale koszt faktycznie wychodzi taki jak podałeś. "Tańsza opcja" to RGH + Dual Nand + LTU? Przecież za to wybulisz o wiele wiele więcej. Opcja poniżej 200 zł to tylko RGH.

5. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Interesuje mnie tylko przeróbka RGH + przełączenie na oryginalny dash xboxa. Dodatkowo czy mógłby mi ktoś przybliżyć koszt takowej usługi?

6. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH ok 120zł , a dual nie wiem ... szukaj tutaj: Usługi

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Poszukaj na forum w tematach o dual nand, wycena nieraz już była poruszana i w kilku tematach na pewno znajdziesz rzeczową wycenę. Jak nie możesz znaleźć, to przeszukaj moje posty. Ja już chyba z 2 razy przybliżałem koszt dual nand i kolejny raz nie zamierzam się powtarzać, a w historii postów na pewno to znajdziesz.

Wczytywanie...

Poleć forum