1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dual Play

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dworki, Lipiec 15, 2013.

1. Dworki

Dworki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wschowa/Szczecin
    Chciałbym zaciągnąć wiedzy od osób, które ogarniają co nie co w tym temacie. Mam telewizor Samsunga 3D i znalazłem taki o to filmik na youtube:

Na końcu jest pokazane działanie jakby, ktoś nie miał cierpliwości. To co mnie interesuje to:
    Jeżeli przerobiłbym okulary w ten sposób, to mógłbym używać tej technologi w każdej grze z poziomym splitem czy tylko niektóre tytuły to wspierają?

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Każdą gra z tym dziala, z tym ze jak nie ma na tylnego wsparcia dla dual play to obraz może być trochę rozciagniety.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Dworki

Dworki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wschowa/Szczecin
    Dzięki za odpowiedź, teraz muszę się rozejrzeć za jakimiś okularami, które można przerobić. ;D

Wczytywanie...

Poleć forum