1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dualnand, RGH, mutliplayer.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez godfather15, Sierpień 17, 2014.

1. godfather15

godfather15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam okazję kupić xbox'a 360 slim z jasperem i wgranym rgh. Xbox'a chciałbym mieć do 'niedzielnego pogrania', jednak nie ukrywam, że zależy mi na opcji gry w multiplayer (GTA V, watch dogs, Battlefield'y i inne).

Czy mając konsolę z RGH jest jakakolwiek możliwość grania w multiplayer? Gry te pod multi byłyby oryginalne na płytce.
    Słyszałem o czymś takim jak dualnand ale nie wiem co to jest, kto mi może takie coś 'zainstalować' etc.

Bardzo proszę o pomoc,
    dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na początek rozróżnić jaka ty masz konsole. Nie ma czegos takiego jak slim jasper. To dwie zupelnie inne konsole. Jak będziesz znał płytę glowna jaka ma pamięć date produkcji to napisz.

4. godfather15

godfather15 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Masz rację, dziękuję za odpowiedź. Potocznie mówię o czarnych slimach jasper, widać niepoprawnie :/.
    Konsola jest z aukcji allegro więc napiszę o konkretne dane do sprzedającego :).

Dzięki za szybką odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum