1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dublowane okladki w Freestyle Dashboard - JTAG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariogr3, Październik 9, 2011.

1. mariogr3

mariogr3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako, ze jestem swiezak, wiec pisze tutaj. Na wstepie witam wszystkich maniakow :).

Pisze do Was, poniewaz mam problem i nie wiem gdzie tkwi jego rozwiazanie. Otoz dodajac gry do katalogu GAMES na dysku zewnetrznym we freestyle dashboard wszystko jest cacy, ciagnie okladki etc. Jednak po ponownym uruchomieniu czy tez po prostu wejsciu w dasha okladki sie dubluja, czyli mam po dwie okladki do jednej gry.

Moze ktos z Was wie w czym tkwi problem i jakie jest rozwiazanie?

PS: Ktos wie kiedy bedzie nowy FSD tak btw?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariogr3

mariogr3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawdę nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie?

Jest sporo osób z JTAG, część ma pewnie zainstalowany Freestyle Dashboard 2.0 RC1, u Was wszystko OK?

4. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    pierwszy raz z takim czymś się spotkałem ...

spróbuj skasować fsd, pobrac na nowo fsd 2.0 (rc 2.1) i poustawiać ...

5. mariogr3

mariogr3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, znalazlem rozwiazanie. Mialem dysk sformatowany pod HFS+, nie wiem dlaczego ale jesli uzywa sie formatu dysku w partycjach MAC to wowczas calosc sie dubluje. W przypadku FAT32 ten problem nie wystepuje. Szkoda, bo przy HFS+ dziala to wszystko o wiele szybciej, ale przynajmniej znalazlem rozwiazanie dublowania.

Pisze tego posta, bo jesli ktos natrafi na podobny problem, to bedzie wiedzial w czym rzecz

Wczytywanie...

Poleć forum