<DUCHY>Czy miałeś kiedyś styczność z duchami?

bgszef

Banned
A jeśli chodzi o wzywanie duchów to to nie działa, chyba że ktoś w nie wierzy. Sam sprawdziłem to z kolegami i nic się nie stało.
Za slabo sie nacpaliscie :D
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Tak. Ja codzinnie widze rano swoja kobieta, ona jest moja zjawa :D
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik

Taki filmik na rozkmine:confused:

Polecam obejrzeć cały...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że jest tylko kilku poważnych w tych sprawach. Jeżeli nie wierzycie to po co piszecie??:/ Albo po prostu po prostu wstydzicie się przyznać, że się boicie i dlatego ,,niby" nie wierzycie.
PS.Lepiej nie oglądam filmiku. Z resztą prawie każdy filmik to fake. Oglądałem program na Discovery Since (czy jakoś tak .)Jakiś kabareciarz sprawdzał takie filmiku z neta. Wszystko było fakem.To się chyba nazywało manipulacjom obrazu, ale była fajna sprawa była z tym nawiedzonym przejazdem kolejowym. Jest wszystko na YT. Jeszcze do QwerTaja... wiesz może co to jest trójca święta?? Jest tam Duch Święty.
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że jest tylko kilku poważnych w tych sprawach. Jeżeli nie wierzycie to po co piszecie??:/ Albo po prostu po prostu wstydzicie się przyznać, że się boicie i dlatego ,,niby" nie wierzycie.
PS.Lepiej nie oglądam filmiku. Z resztą prawie każdy filmik to fake. Oglądałem program na Discovery Since (czy jakoś tak .)Jakiś kabareciarz sprawdzał takie filmiku z neta. Wszystko było fakem.To się chyba nazywało manipulacjom obrazu, ale była fajna sprawa była z tym nawiedzonym przejazdem kolejowym. Jest wszystko na YT. Jeszcze do QwerTaja... wiesz może co to jest trójca święta?? Jest tam Duch Święty.
Ja też ten program oglądałem i nie ten filmik nie był wzięty pod uwagę a nie które ujęcia wyglądają bardzo realistycznie...
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel właśnie do mnie teraz przyszedł i pokazałem mu ten temat. Niech też bedzie coś od niego. Opowiadała mu babcia jak dusiła ją jakaś zmora. Po prostu widziała zmore. Najgorsze jest to że, nie może jej opisać mówi,że jej nie pamięta. Zaskakujące jest to, że gdy ją dusiła nie mogła nic powiedzieć lub krzyknąć ratunku nawet się ruszyć nie nie mogła, ale gdy odmówiła ,,Ojcze Nasz" w myślach od razu wszystko ustąpiło. Jak mi to teraz mówił ciary po plecach mi przechodziły
 

trykosz

Użytkownik
Użytkownik
Nie no, wy tak na serio? Czy sobie jaja robicie?
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Kumpel właśnie do mnie teraz przyszedł i pokazałem mu ten temat. Niech też bedzie coś od niego. Opowiadała mu babcia jak dusiła ją jakaś zmora. Po prostu widziała zmore. Najgorsze jest to że, nie może jej opisać mówi,że jej nie pamięta. Zaskakujące jest to, że gdy ją dusiła nie mogła nic powiedzieć lub krzyknąć ratunku nawet się ruszyć nie nie mogła, ale gdy odmówiła ,,Ojcze Nasz" w myślach od razu wszystko ustąpiło. Jak mi to teraz mówił ciary po plecach mi przechodziły
Ej uwierz mi że od pewnego czasu mam coś dziwnego nie raz gdy się położę spać to coś takiego dziwnego się ze mną dzieję że właśnie nie mogę sie ruszyć nic powiedzieć kompletnie nic tylko oczami mogę ruszać i to wszystko! Jak właśnie pierwszy raz mi się to przytrafiło to się wystraszyłem bo słyszałem że są przypadki właśnie że jak zobaczy się ducha to właśnie nie można się ruszyć ani nic powiedzieć.
Ale nic właśnie w tym stanie nie zobaczyłem/..
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
trykosz ja mówię na serio. Może mam jakomś popierdo**** rodzinę . bo z tego co wiem moja mama miała takie problemy(nie chce tego ujawniać)teraz jakoś sprawa umilkła. Po co mielibyśmy kłamać??:/ Żeby się popisać?? Akurat nie ma czym...
skrobi2 miałem to samo o to się nie bój wiem jak to jest. Miałem to wieku 7-8 lat i gdy chciałem krzyknąć nie mogłem po prostu i a w myślach słyszysz to co mówisz tylko, że jest chrapkowaty głos. Z skąd to wiem?? Bo następnego dnia spytałem się mamy czy słyszała jak krzyczałem (jeszcze pamiętam) o 1.34 to mówiła, że nie bo by słyszała ale też na chwile się przebudziła.
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Poczytajcie sobie o fazach snu i SP - sennym paraliżu to będziecie wiedzieć co to te wasze zmory... Kiedyś też czegoś takiego doświadczyłem chyba 3 razy i też myślałem, że to nie wiadomo co... szkoda gadać.
 
Pamiętam, że kiedy sie kładłem spać to było z 1 rok temu to coś stukało raz w kuchni, potem w łazience i tak dalej. To nie było cos w rurach ani nic bo to dom rodzinny i nawet sąsiad niemogł stukać.
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Są przypadki że od dziecka ludzie mają styczność z duchami tak jak by były przez nich prześladowani.

Ale są też takie że po prostu wprowadzają się do nawiedzonych domów i że tak powiem dopiero mają Przekichane...
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Poczytałem. Dobre xDDD ale to wszystkiego nie wyjaśnia. Wiem na pewno duchy istnieją ale może tylko dobre duchy albo duchy naszych bliskich. Duchów swoich bliskich, że tak powiem nie boje się bo wiem,że mój pradziadek, wujek lub prababcia krzywdy by mi nie zrobili
 

Dean

Użytkownik
Użytkownik
Jak lubicie oglądać takie rzeczy to polecam oglądnąć film Paranormal Activity, a jak lubie oglądać rzeczy nadprzyrodzone to oglądnijcie serial Supernatural

Btw. jak widzicie ducha to łap za żelazo lub zrób krąg z soli :D
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
A niby po co?? Ja gdybym zobaczył nie mógłbym się poruszyć ze strachu ***
PS.Nie lubię oglądać horrorów wręcz nie nawidzę. Z tego powodu, że się boje. Mówię to otwarcie bo się nie wstydzę tak jak niektórzy a potem mają problemy ze snem. Przez te przypadek na lekcji polskiego nie mogłem spać dwie noce. A mój kumpel jak obejrzał Bugimena nie mógł przez miesiąc .
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
Jak lubicie oglądać takie rzeczy to polecam oglądnąć film Paranormal Activity, a jak lubie oglądać rzeczy nadprzyrodzone to oglądnijcie serial Supernatural

Btw. jak widzicie ducha to łap za żelazo lub zrób krąg z soli :D
Paranormal activity oglądałem filmik dobry podobnież na faktach...
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Znam kumpla, który jest maniakiem takich rzeczy. Z nim lepiej nie iść pod namiot . Opowiadał nam legende o jeziorze gnieźnieskim już nie pamiętam jej ale mówił, że tą legende znają tlyko nie liczni.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
O to mi się jeszcze historia przypomniała! Czy jest to fake to nie wiem, nie sprawdzałem bo nie było jak. Otóż moją Ciocię nawiedził Duch, i to jej ojca, (który dostał wylewu i zmarł) wyglądało to tak, że kiedyś położyła się do łóżka jak zwykle, i zasnąć nie mogła, nagle usłyszała z klatki (bo mieszka w bloku) jak ktoś idzie po schodach, (może sąsiad z kartoflami?) ale że niby nie tak zwyczajnie tylko jakoś tak ciężko stąpa itp (że tam ojciec miał jakiś charakterystyczny głośny chód, czy cięzkie buty, kij tam wi) i słyszała że się zbliża, do jej chaty a w końcu pokoju (ja już w tym momencie bym się posrał i pożygał . ) i nagle ten ducho-ojciec się na niej zaczął kłaść (brecht haha .) i ona czuła ciężar jego, jak się na niej kładzie od stóp przchodził, aż do klatki piersiowej i wtedy nie mogła oddchać. Później Bóg wie co się działo (ja już zakończenia nie pamiętam, chociaż Ciocia to opowiadała kilka razy ale 6-7lat temu, i to na takich rodzinnych spotkaniach, herbatka kawka, siostry bracia od strony mamy, kuzyni i kuzynka) dlatego wątpię żeby wszystko zmyśliła żeby zaszpanować przed rodziną (wtedy to miała z 50lat jak to opowiadała). Ale tak racjonalnie myśląc to ten senny paraliż wszystko wyjaśnia, tylko czemu niby tak nagle, tego pewnego dnia to się stało? (nie że doznała paraliżu bo to mogło być każdej nocy) tylko że jej mózg razem z paraliżem wyimaginował ten dźwięk butów, i to złudzenie ducha-ojca i ten ciężar itd. Jak wtedy to słyszałem, gdy byłem mały to w to wierzyłem, ale teraz to wydygane.
PS. wiem że się rozpisałem ale co tam, kto chce to przeczyta, sory za moje głupie komentarze w nawiasach, ale nie mogłem się powstrzymać żeby czytającym atmosferę popsuć .
 

Kosa77

Użytkownik
Użytkownik
Dobre. U mnie było podobnie znaczy też z moją Ciocią. Wujek zmarł też na wylew. Było to chyba tydzień po tragedii. Moja ciocia mieszka na wsi. Wujek zawsze później wracał z pola. Gdy wracał z pola zawsze najpierw wchodził do ciotki pokoju, żeby ja przykryć bo zawsze zasypiała bez kołdry. I tydzień juz po tej tragedii jak wujek zmarl było to samo, ciocia gdy niby ,,duch wujka" *** hehe przykrywał ją ona to poczuła a gdy się obudziła się była przykryta kołdrą. Więc morał tej wszystkim znany nie ma duchów złych tylko same dobre xDDD
 

skrobi2

Użytkownik
Użytkownik
No nie powiedział bym są przecież różnego typu opętania potem jakieś egzorcyzmy no to co niby dobry duch cię opęta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom