1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duet Xbox One i Kinect jest jak Flip i Flap

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 25, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nie do rozdzielenia.

Okazuje się, że Kinect jest na tyle integralną częścią Xboksa One, że najprawdopodobniej już zawsze będzie sprzedawany razem z konsolą. Szef marketingu na Wielką Brytanię, Harvey Eagle, poinformował w rozmowie z Eurogamerem, że firma nie zamierza rozdzielać tych dwóch urządzeń:

Póki co Kinect nie uzyskał zbyt wielu szans na to, by się wykazać. W przypadku Xboksa One mamy... Fighter Within, które raczej nie spełniło oczekiwań graczy. W drodze są jednak kolejne gry o prawdopodobnie lepszym pomyśle na siebie - Kinect Sports Rivals czy Xbox Fitness.

Ale Kinect to nie tylko gry, ale również szereg innych funkcjonalności - zbliżająca się wielkimi krokami integracja z serwisem Twitch na pewno wyjdzie wszystkim na dobre.

Wciąż jednak uważam, że gracze powinni mieć wybór: albo sama konsola, albo konsola wraz z kamerką. A tak trzeba - czy się tego chce, czy też nie - płacić nieporównywalnie więcej.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    No normalnie Kinect to jak Pad.. Bez niego nie pograsz :D - takie rozumowanie jest od M$.

Do X360 pewnie też kupiłbym kinecta (chociażby na chwilę) ale warunki pokojowe mi na to nie pozwalały i szczerze powiedziawszy jestem zadowolony, że go nie kupiłem i jest to jedno urządzenie mniej, które defakto było by włączane/używane "raz na ruski rok" i tylko łąpało by kurz :D

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To bardzo niedobra informacja. No chyba, że Microsoft będzie oferował konsolę po 400 dolarów. Wtedy ten kinect będzie do przełknięcia.

5. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    ja ta mkinecta zakupiłem jedynie ze względu na swojego 4 letniego syna, lubi zagrać w kinect rabbids i Fruit Ninja i nic więcej. Dawałem mu inne gierki typu kinect sports/adventures/animals i żadna z tych gier mu nie podeszła.
    I to jest największy ból kinecta, nie ma dobrych gier na niego

6. CozzY

CozzY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    108
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Luboń
    Dokładnie. Zaraz któryś powie o 1080p/60fps i będzie komplet :)

Co do Kinecta to jestem wielkim zwolennikiem tego sprzętu, ale niestety brak dobrych gier nie pomaga w jego popularyzacji na X360. Wiąże się to oczywiście z delikatnie mówiąc "niedoskonałą" praca tego bajeru, ale to inny temat. Jeśli Kinect na X1 będzie sobie z tym naprawdę dobrze radził i KAŻDY posiadacz tej konsoli będzie go posiadał to i gier będzie dużo i coraz lepsze. O to chodzi w tej strategii MS żeby nie rozdzielac zestawu bo skończy się na niszowym gadżecie.

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

7. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Sprzedaż XONE nie jest na zadowalającym poziomie dla MS więc nie odpuści on Kinect'a - bo musiał by zejść z ceny (sprzedając konsole bez sensora), a co wiązało by się z jeszcze mniejszym zyskiem dla firmy...
    Proste i logiczne.

Wczytywanie...

Poleć forum