1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duke Nukem Forever: Książę się sprzedał

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Sierpień 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Przytoczę komentarz jednego z userów Gamezilli:
    źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Ja tam DNF ukończyłem już dwa razy i jestem zadowolony, więc niech się sprzedaje.

Odnośnie CoD - trafne ;)

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Chyba większość co kupiła to z czystej potrzeby duchowej , sentymentu że wkońcu mają okazję postawić legendarną grę na półce. W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na tego typu gry , nie ma bo miejsce Duka zajęła seria Call of Duty.

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jak to miejsce Duke'a zajęło Cod? Przecież to dwa inne klimaty i typy gier. Cod jest liniowy, krótki i ma zero interakcji, a w Duke to czysta zabawa - kupowanie pierdół z automatów, pakowanie na siłce etc. No i co najważniejsze - w Duke'u rozwałka pełną gębą, ja bym powiedział raczej że Duke'a tron przejął... chociażby Bulletstorm, albo coś podobnego - jakieś wynalazki jak Brink itp :p

7. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    @Hextor umówmy się , że dla mnie seria Duke Nukem jest odzwierciedleniem dzisiejszego Call of Duty. Szybka , oldschoolowa strzelanka nie wprowadzająca do kolejnych części żadnych innowacji , zachowująca wszystkie zalety pierwowzoru . I za to fani je lubią.

8. norbert910

norbert910 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
  10. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Jak to nie ma miejsca na tego typu gry ??? Dla wielu graczy wcale grafika nie jest na pierwszym miejscu, lecz klimat i miodność. Te osoby które kupywały te gre to napewno nie ze względu na "potrzebe duchową" hehe lecz pewnie chciały poczuć klimat tej starej gry (w nowej odsłonie) jeszcze raz. Wy tego wogóle nie rozumiecie napewno bo w czasach kiedy wychodziły takie Hity jak Duke Nukem 3D zapewne większość jak połowa tutaj zerejstorwanych ludzi na jedzenie wołało jeszcze "papu" .

11. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Oby nie było żadnych kolejnych części. Duke skończył się na Time to Kill na Playstation.

12. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Duke wymiata!
    Od wczoraj mam tą gre i podoba mi się,że trzeba pomyśleć troche a nie jak w cod lecisz na pałe i wszystkich zabijasz.
    Gierka świetna,czekam na kontynuacje ! Tylko byle nie przyszło nam znów czekać 14 czy te 15 lat :D
    Polecam tą gre i wcale się nie dziwie,że sprzedała się jak "ciepłe bułeczki" sam dołożyłem do tego swoje "trzy grosze":)

13. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Ten kretyn QwerTaj nawet DNF potrafi porównać do marki COD, widać że mózg u niego to już dawno odszedł do lamusa...

@DNF pokazał wcześniej, że jest fajną grą i przyjemnie się w niego gra i fani, którzy grali daaaawno, dawno temu (patrz zagadnienie lamusa wyżej) chcieli sprawdzić co mogło nie wyjść w nowej odsłonie.

Sorry QwerTaj ale takimi postami udowadniasz tylko, że twój poziom inteligencji ogranicza się naprawdę tylko do jednego i dopóki nie dostanę bana będziesz mieć u mnie przechlapane z tekstami o COD. Ja nie przepadam za innymi grami ale nie wypowiadam się o nich tak niepochelbnie jak ty. DNO - tylko tyle nasuwa mi się na myśl, myśląc o Tobie...

//Edit

Możesz nawet sobie zgłosić naruszenie - po prostu rzygać mi się chce jak widzę, że kolejna wypowiedź jest użytkownika QwerTaj i tylko potrafi skierować wszystko do serii COD... Zero ambicji i konkretnych wypowiedzi

//Edit 2

Nie uważasz, że już dawno nie zmieniałeś avatarka ?

14. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Niestety tym razem nie ja jestem autorem, a szkoda :(

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Podpisujesz sie pod tym jak pod swoim postem, zreszta jeszcze to "a szkoda" daje mi bezgraniczna satysfakcje

16. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Duke to dobra gra . Ma swój klimat , jest prawdziwą godną następczynią . Nie wiem niektórzy piszą że to gra słaba , mieliście gameplaye , recenzje itd . i nie wiedzieliście co dostaniecie? Grafika jest słaba ale nie przeszkadza wręcz podnosi klimat gry i ma sie wrażenie jakby cofnęlo sie do starych dobrych czasów . Cieszę sie że sie tak sprzedaje . Gamepłaczków zbyt wiele na tym forum

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum