1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duke Nukem Story, czyli historia przygód Księcia w 20 minut

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Czerwiec 3, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Redaktor Qrpiech wcielił się też w rolę montażysty i lektora, czego efektem jest filmik, który przybliży Wam proces powstawania Duke Nukem Forever i historię całej serii przygód jednego z kultowych bohaterów lat 90. Come get some!

Historia Duke’a jest długa, ale jej najzabawniejszy epizod to oczywiście perypetie związane z kilkunastoletnim procesem powstawania Duke Nukem Forever. Tak się jednak szczęśliwie złożyło, że gra-widmo, obiekt drwin i złośliwości ze strony wielu graczy, 10 czerwca trafi w końcu na półki sklepowe. Finalny efekt ocenimy więc dopiero za kilka, ale póki co możecie obejrzeć przygotowany przez Qrpiecha filmik, dzięki któremu poznacie historię całej serii, dowiecie się jak wyglądały pierwsze gry z udziałem Księcia i zobaczycie materiały z wczesnych etapów produkcji DNF. Słowem: będziecie gotowi na jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów ostatnich lat.

Źródło : YouTube

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Ja mam tylko pytanie czy faktycznie wyjdzie polska wersja i samego Duke'a "podłoży" Pudzian czy to tylko jakaś ściema?

4. Wujek WilQ

Wujek WilQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory ( Śląsk )
    Żartujesz :D? Pudzian odpada z jednego poważnego mankamentu, jest goldenboyem narodu nie może jawnie przeklinać

5. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W polskiej wersji głosu użyczy mega koxu jadący na rocket fuel ;]

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Oby nie było polskiej wersji góra co to napisy.. Bo polski podkład zepsuł by tą grę (moim zdaniem). Oryginalny głos Duka musi być :)

Co do filmiku nawet nie wiedziałem że tyle wersji wyszło na playstation ;)

7. Toxic1997

Toxic1997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Fajny filmik, a tych wersji na PS więcej być chyba nie mogło :D

8. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja tam grałem na psx w Duke'a . Klimat był i zmniejszanie świń a nawet split screen . Także nową cześć jak wyjdzie odrazu ukradnę z internetu :_).

9. malina10212

malina10212 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Kolego wyżej, fajnie że otwarcie ekscytujesz się "złodziejką"... ANTYSZACUN ;P

a wracając jeszcze raz do wersji językowej....ehh no cóż, lepiej niech wyjdzie z napisami...

...albo kurde nie! Lepiej niech wyjdzie w ogóle bo już tyle się naczekaliśmy.

10. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Polski dubbing zepsuje gre? A co to jest? Jakies rpg? Przeciez ten cały duke to jedna wielka polewka. Im bardziej przypałowy dubbing tym lepiej.

11. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Niektórych w tym mnie by to po prostu odrzucało. Polskie napisy okej, ale nie dubbing.

Wczytywanie...

Poleć forum