1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duke Nukem ukończony!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Maj 24, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    15 lat oczekiwań sprawiło, że wielu graczy straciło już nadzieję na powrót księcia. Dziś jednak 2K Games i Gearbox Software z dumą ogłaszają, że Duke Nukem Forever jest już gotowy i nic nie jest w stanie opóźnić jego premiery.

Gra ma się pojawić w sklepach już 10 czerwca, jednak mniej cierpliwi fani będą mogli poczuć przedsmak rozgrywki już tydzień wcześniej, dzięki dostępnej dla ‘wybrańców’ wersji demo.By dołączyć do grona szczęśliwców, należy zamówić swoją kopię w jednym z wybranych punktów sprzedaży (niestety żaden z nich nie znajduje się w Polsce), bądź zakupić Borderlands w edycji ‘Game of the Year’.

Dla największych zapaleńców przygotowano również wersję kolekcjonerską, zwaną ‘Balls of Steel’ (‘Jaja ze Stali’). Poza samą grą, w pudełku znajdą się: popiersie Duke’a, certyfikat, artbook, pocztówki, naklejka, komiks, żetony pokerowe, talia kart, specjalna kostka do gry oraz papierowa figurka. Trzeba przyznać, że twórcy bardzo chcą wynagrodzić graczom 15 lat zwodzenia i przekładania daty premiery.

Pozostaje jednak pytanie, czy Duke Nukem Forever naprawdę okaże się hitem. Bądź co bądź, ogromna rzesza współczesnych graczy to osoby zbyt młode, by pamiętać poprzednią wersję gry, w związku z czym sama legenda może nie wystarczyć, by ‘wstrzelić się’ (to dobre słowo) w doskonale rozwinięty rynek FPS-ów. O tym, czy Książę odzyska należny mu tron, dowiemy się już za dwa tygodnie.

XBOX Magazyn - Duke Nukem ukończony!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    no wreszcie to chyba najbardziej przez ze mnie oczekiwana gra w życiu:) nie mogę się doczekać kiedy w nią zagram.To musi być hit.Nie ma innej opcji przecież byle jakiej gry przez 15 lat się nie robi.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Ta gra może liczyć wśród graczy FPS tylko i wyłącznie na sentyment uczuciowy do starych wydań tej gierki, na nic więcej raczej nie może liczyć. Albo okaże się średniakiem, albo i jeszcze gorzej. Nie liczę na to by to był HIT roku :D

5. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja byłem i jestem fanem serii i nie będą mnie obchodziły jakieś opinie użytkowników bądź oceny pism komputerowych. Jedynie co będzie mnie obchodziło to tylko i wyłącznie moje odczucia. W końcu Czekałem na nią 15 lat Dla mnie ona będzie Hitem:)

6. AjnSztajn

AjnSztajn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ostatni MK udowodnił że można wrócić do korzeni i gra będzie wspaniała. Mam nadzieję że Diuk pójdzie tą drogą.

7. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Nie ważne co będzie, na pewno zagram.

8. ZDZISIU222

ZDZISIU222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie chce szukać dziury w całym, ale coś mi się wydaje że legenda i tak wieloletnie oczekiwanie tej gry, oraz jej gloryfikacja, sprawią że owa legenda tą produkcję zabije, pod względem ocen i odczuć. Gdyby to nie był Duke tylko strzelanka z innym bohaterem, ale mniej więcej takim samym typem rozgrywki, oceniono by tą grę dobrze. Ale z racji tej legendy coś czuje że pozostanie duży niedosyt. "Bo to przecież Duke ,no i robili go 15 lat". Ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. Obym się mylił, i oby nowy Duke był naprawdę grą jak nie roku to przynajmniej, taką która spełni pokładane w niej oczekiwania.

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja w tą grę nie wierzę. może będzie dobra, ale przeminie z wiatrem...

10. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To nie ma byc hit roku, kandydat do game of the year itp.
    To bedzie prosty jak kostrukcja cepa, old schoolowy shooter z pojechanym humorem, wiec jak ktos liczy na cos wiecej to powinien sobie oszczedzic rozczarowan.
    Hehe mozna powiedziec ze 10 czerwca skonczy sie pewna era, no chyba ze nastapi koniec swiata i gra jednak nie wyjdzie. ;)

Hail to the King, baby!

11. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    otóż to....ja tam pogram w duke...nie ważne jaki bedzie heh

12. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pogralem w demo hit to to nie jest.

13. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
  14. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak mi konsola przeżyje to z checią zagram , Duke Nukem to legenda wśród gier więc nie ma o czym dyskutować

15. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cóóóóóóóż, o Mortal Kombat też tak przed premierą psioczyliście. DNF może okazać się hitem, ale mam nieprzyjemne przeczucie.

16. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jaka by nie była to i tak znajdzie się u mnie na półce :)

17. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    aaaa.... NIe moge sie doczekac 10 maja :> szkoda ze skoro juz jest skonczona to nie moze juz dojsc do sklepu :)

18. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba 10 czerwca :D Ja też ciekaw jestem tej gry :D Co w końcu wymodzili :D

19. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ta... w necie pewnie bdzie już 6 czerwca, chociaż wiem, że płyta będzie zawierać nowy dashboard, to jednak mam nadzieje, że tak się nie stanie :/

Wczytywanie...

Poleć forum