1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dungeon Siege 3 - Zwiastun i pierwsze informacje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garnek, Lipiec 27, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Zapowiedź Dungeon Siege 3 nie zdziwiła mnie tak bardzo, jak fakt, że kolejną część stworzy studio Obsidian. Od razu podniosło to moje oczekiwania, co do tej produkcji. Informacje wciąż są bardzo skąpe, ale dziś dowiedzieliśmy się kilku rzeczy.

YouTube - Dungeon Siege III Cinematic Trailer

Rich Taylor - producent gry - wciąż nie mógł odpowiedzieć na wiele pytań serwisu IGN, ale sprecyzował na przykład to, że choć gra będzie umożliwiała kooperację graczy, to jest tworzona również z myślą o samotnikach i ich przygoda nie będzie zubożona. Dowiedzieliśmy się również, że (przynajmniej w dniu premiery) mechanika walk pomiędzy graczami nie zostanie zaimplementowana, co zapewne zasmuci weteranów Diablo.

Podobieństwo do gry Blizzard widać natomiast w tym, że rozwój postaci będzie pozwalał dostosować każdą z klas do naszego stylu, wybierając odpowiednią drogę na drzewku umiejętności. Obsidian ma również zamiar zatroszczyć się o to, by warto było kilkukrotnie przechodzić Dungeon Siege 3, ale na szczegóły jest jeszcze za wcześnie.

Podobnie jak na ewentualne sądy nad tą produkcją. Zwłaszcza, że premiera przewidziana jest na przyszły rok.

źródło: polygamia.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Chyba sobie zainstaluję II jeszcze raz na PC :) Gra zabrała mi wiele godzin z życia i w III część zagram na 100%.

4. marcin1408

marcin1408 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Już nie mogę się doczekać I i II były super.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum