1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dungeon Siege III - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Ciesiel91, Czerwiec 9, 2011.

1. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Dungeon.Siege.III.XBOX360-COMPLEX. Gra jest już dostępna w sieci. Tutaj proszę pisać wrażenia z rozgrywki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. rexhunt

rexhunt Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gralem dzisiaj dluza chwile na Pc. Z ds 1 i 2 mam bardzo dobre wspomnienia. Niestety trzecia czesc jest obrzydliwie casualowa. Az boli. 9 czarow u maga, rozgrywka nudna, fabuly brak. Nie polecam nikomu.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

4. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W porowaniu do Sacred 2 to ktora lepsza?

5. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kolega rexhunt przesadza. Fakt jest 9 czarów ale można je dodatkowo ulepszać, dodawać do nich dodatkowe efekty i rozwijać talenty postaci. Na poziomie hardcore walki szczególnie z bossami bywają trudne i trzeba czasami trochę doexpić by móc dany moment przejść. Poziom trudności nie jest casualowy według mnie. Fabułą nie jestem za specjalnie zainteresowany bo nie mam ochoty na lekcję angielskiego. Walki są dosyć taktyczne na poziomie hardcore.Według mnie warto zagrać w tą grę szczególnie jak ktoś lubi grać z kolegą w coop na jednym ekranie.

6. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    Grę przeszedłem w 11 godzin na poziomie casual,wypełniając wszystkie poboczne questy.Ostatni boss Corrupted Creator jest niesamowity.Niestety błędem jest to, że każdą postać da się dopakować tylko do ostatniego 30 levelu,pózniej XP już nie rośnie.Po skończeniu wątku głównego nie można kontynuować gry z dopakowaną postacią.Ogólnie 7+/10. Czekam na diablo 3 z pewnością będzie lepsze i dłuższe.

7. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    GRA WSZECH CZASÓW EVER

gra lepsza niż Dragon Age 2 :] pod każdym względem

+Dużo, dużo więcej lokacji.
    +Więcej przedmiotów
    +Lepsza walka
    + GENIALNA FABUŁA, Dziesiąty Legion i ta historia fajnie opowiadana.
    + Super zadania Wink zróżnicowane, pełno pobocznych jak i głównych.
    +Graficznie lokacje też się lepiej prezentują ;]
    + konwersacja też jedna z lepszych, nawet lepsza od Mass Effect 1 i 2 bo więcej od naszych wyborów zalezy i po tym się fabuła inaczej toczy.

same plusy, bo do kamery idzie się przyzwyczaić

Jedyna gra od początku mojego istnienia do której przysiadłem i od razu skończyłem. 10godzin ciupania! najlepsze w moim życiu

NAJLEPSZA WALKA Z FINAŁOWYM BOSSEM EVER !!!!
    NAJLEPSZA ZAKOŃCZENIE GRY EVER !!!!!

samo zakończenie 10 minut trwa:] i wszystko wyjaśnia co się dalej dzialo.

ME 2 przy tym sie chowa

Dungeon Siege 4 - comming soon będzie miazga

piękna fabuła, genialna i zaczepista

najlepsza gra w jaka grałem

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    @UP
    Nie nadajesz sie na recenzenta, mylisz pojecia, zle porowujesz gry, jesli mialbym sie sugerowac twoim opisem to w zyciu bym nie zagral.musiales sie strasznie najarac na te gierke bo strasznie slaby ten opis chlopie

Gralem w dwie poprzednie czesci i mi sie raczej podobaly, ogolnie wielkiego szalu nie narobily ale mimo wszystko chetnie obydwie skonczylem. teraz w trojeczke tez pogralem na kompie i zawiodlem sie mocno, nie przeszedlem jeszcze calosci ale nie wiem kiedy znowu zachce mi sie z powrotem zasiasc to tego tytulu.

graficznie - niezle, bardzo przyzwoicie wykonane modele i tekstury, ogolnie trzymajaca poziom
    muzycznie - swietna muzyka od zawsze byla atutem gry wiec i w tym przypadku producenci nie zawiedli
    grywalnosc - 5/10.. nie chce mi sie pisac plusow i minusow ale wielkim minusem jest ta felerna kamera, ciezko mi bylo sie przyzwyczaic tym bardziej ze gralem na padzie. wariowala momentami i utrudniala przyjemnosc. ogolna liniowosc - wszystko praktycznie na jedno kopyto, zmiennosc watkow nie zmienia sposobu wykonania zadan a to z kazda chwila gry zaczyna coraz bardziej nudzic. ogolne wrazenia mam dobre ale czuje duzy niedosyt

9. tygrytron40

tygrytron40 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    10 godzin gry na rpg to przesada ta gra oprócz nazwy ma niewiele wspólnego z dungeon siege.
    Fajnie tylko ze jest coop na jednej konsoli i system walki w miare.

10. Nevered

Nevered Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czytam wasze opinie i zastanawiam sie czy przypadkiem nie gralem w co innego ... Jestem fanem serii, generalnie uwielbiam gry RPG i wszystkie ich odmiany, z reka na sercu przyznam sie, ze w nowego Dungeona gralem tylko nieco ponad godzine, wojownikiem, jak dla mnie to gra STRASZNIE ale to strasznie uboga pod wzgledem wszystkiego (chociaz kto wie, moze fabula pozniej sie rozkreca). Grafika paskudna, walka jakas taka sztywna, mi sie w to gralo jak w gre sprzed paru lat, ale podejde do tytulu jeszcze raz na spokojnie i ogarne, poki co DLA MNIE wielki badziew :)

11. Panicz

Panicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ilu ludzi, tyle opinii na temat tej gry będzie.
    Mi osobiście bardzo przypadła do gustu, od dawna miałem ochotę na grę tego typu.
    Fabuła może nie zachwyca, jest trochę zbyt oklepana, jednak jest bardzo rozbudowana i warto się jej przyjrzeć.
    Grafika z początku nie zachwyca, jednak trzeba mieć na uwadze że ta gra prawie w ogóle nie ma loadingów a połacie terenu przez które da się przejść jednorazowo są ogromne.
    To jakie wrażenia się odnosi z systemu walki, zależy głównie od postaci jaka wybierzemy.
    Poziom trudności mógłby być wyższy bo nawet na poziomie hardcore, walki nie sprawiają mi większej trudności, ale to pewnie dlatego że zrobiłem sobie trochę OP team ;]
    Ogólnie mocno polecam, przyjemnie się gra i nie mamy za wiele tego typu gier na rynku xboxa.

12. slonik

slonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Gra jak najabrdziej polecana osoba ktorym podobala sie seria Baldurs Gate Dark Alliance 1 i 2 z Ps2 i Xboxa. Jeste po 10h grania na normalu z kolega na co opie gry jeszcze nie ukonczylismy. Walki z bossami sa naprawde dobre i niektory calkiem wymagajace. System rozwoju postaci troche przypomina Sacreda 2. Nie wiem ale Dungeon Sige 3 ma w sobie to cos ktorego mi brakowalo w Sacredzie i bynajmiej nei jest to Trade pomiedzy graczami na offlinie :p. No ale nowy DS ma malo wspolnego ze starymi czesciami z PC, ewidentnie widac ze gra byla robiona z mysla o konsolach. Chociaz jedna zaleta jest to ze jednak wszystkie classy maja jakies skille aktywne a nie tylko pasywy jak to bylo w DS2 a w DS1 wogole ich nie bylo chyba ze mag, nie liczac tych super speciali co 2-3 min w DS2.

13. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    W sumie gralem okolo 2 h w gre i sie zgadzam. Nie wciagnela mnie wogole.

14. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi niestety nie przypadła do gustu ;/ Co ją odpalę to mam chęć pograć w DA:Origins (po raz 3) albo w AC II (również po raz 3). Mam nabite 5h gry Reinhartem (nie wiem czy te imię tak się pisze) i nie wiem czy dotrwam do końca.

15. kuchcikk

kuchcikk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Gierkę skończyłem. Gra się dosyć fajnie. W oczekiwaniu na Diablo może być.To co najbardziej irytuje, to fakt że po ukończeniu głównego wątku nie ma możliwości grania dalej i rozwijania postaci. Nie ma również możliwości rozpoczęcia gry z już rozwiniętą postacią. Starałem się wykonywać wszystkie questy. Przy końcówce gry wykonał 2 questy ale nie wróciłem do osoby zlecającej w celu rozliczenia przez co główny wątek później zablokował mi ich lokalizację i nie zaliczyło mi tych questów.

16. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja skończyłem grę robiąc wszystkie możliwe questy, nieco grindując na przeciwnikach, żeby dobić maksymalnego poziomu i na średnim ukończenie całej gry zajęło mi według licznika ... 8h. Mam wrażenie, że jednak trwało to nieco dłużej, ale i tak za mało. Sama gra początkowo sprawia fatalne wrażenie, jednak po jakiejś godzince mocno się rozkręca i zaczyna wciągać. W połowie gry jest już naprawdę świetnie. Nawet graficznie z czasem prezentuje się coraz lepiej (pierwsze tereny /wioska/ wyglądają jak rodem z poprzedniej generacji, jednak lochy, podziemia, śnieżna kraina wyglądają niesamowicie). Rozwój postaci jest dziwny, nie do końca przypadł mi do gustu. Wolę jednak poprawiać stanadrowo atrybuty postaci. Strasznie przypadł mi model walki i poziom trudności, najlepiej wykonane elementy gry. Zupełnie obojętny byłem na fabułę - dla mnie nic ciekawego, mocno standardowa historyjka - dla totalnych miłośników sztampy może być ogromnym plusem, ja ją olałem i nie traktowałem nawet jako wadę. W tej grze po prostu chciałem rozwalać wszystko co się rusza:) Moja ocena 7+/10. Chętnie zagrał bym w dużo lepszą kontynuację.

17. Yazaar

Yazaar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra nudna jak flaki z olejem... Niestety ;/

Wczytywanie...

Poleć forum