1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dungeon.Siege.III.XBOX360-COMPLEX

Temat na forum 'ISO' rozpoczęty przez opeael2, Czerwiec 10, 2011.

1. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    RELEASE: Dungeon.Siege.III.XBOX360-COMPLEX

REGiON: FREE
    JĘZYK: ENG

macie świry....​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Uwaga ! nie pytać o polską wersje ponieważ takowa nie wyjdzie na konsole, jedynie pojawi się na pc kinowa wersja tłumaczenia(czyt. same napisy przetłumaczone) . Tutaj znowu widać że cenega jest najgorszym polskim wydawcą. Miejmy nadzieję iż chociaż skyrim, będzie miał tę wersje kinową na konsolach. Dziękuje Opaelu za log !
    Pozdrawiam

4. bakahk

bakahk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  5. arakon

arakon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiece dlaczego DS3 nie działa mi na LT+ najnowszym jest to wersja Complex wypalona prawidłowo mój dasch 2.0.12625.0 w menu płyta jest widoczna po właczeniu czarny ekran i zawiesza się konsola?

6. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nagraj na inną płytkę najlepiej verba to tańsze rozwiązanie, jak to nie pomoże zmień nagrywarkę ;) bo ja mam taki sam skan z abgx i wszystko hula bez problemu (nagrywane ma platinium za pomocą pionka 216L)

Poleć forum