1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Dust: An Elysian Tail "Renegade"

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez PIKOxPL, Maj 19, 2014.

1. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Witam gra ktoś w tą grę była dostepna 1 maja w GwG otoz do tzw calaka brakuje mi 1 osiagniecie dokładnie to :
    znalazłem tylko ten opis do zadania :

Paragon and Renegade are earned from the side quest Out to Dry obtained in Aurora Village.

Talk to Colleen.
    Talk to Gianni.
    Go to Ivydale Glen from the World Map.
    Find Corbin in Ivydale Glen. Crate a separate save at the checkpoint to the right of the laundry. Pick up the laundry and choose whether or not to put poison ivy in the basket. You get Paragon for choosing not to, and Renegade for choosing to upon returning the laundry to Gianni in Aurora. Load the save to choose the other option and unlock the other achievement.

Don't worry too much if you've already missed this. It's very early in the game so you can start a new game and complete it without very much extra time or effort.

Wiem może ktoś jak to zrobić ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szangg

szangg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opoczno/Łódź/Bad Hersfeld
    Trzeba zatruc gacie Gianniego

4. PIKOxPL

PIKOxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    wiem ale nie rozumiem jak to zrobic i czy da sie to zrobic na poczatku czy jak sie skonczy gre mozna to jakos zalatwic :p tu pisza o jakims teleporcie a ja nie wiem jak to zrobic gdzie szukam kogos kto ma to osiagniecie i moze mi pomoc :0

Wczytywanie...

Poleć forum