1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duuuży problem co wybrać.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez carter, Czerwiec 22, 2013.

1. carter

carter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Krótka piłka.
    Trochę aukcji, które wpadły mi w oko.

1.XBOX 360|AKCESORIA|JASPER | 60 GB | HDMI | LT 3.0 (3340462338) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    2.KILKU DNIOWY XBOX 360 4GB KOMPLET GWARANCJA SKLEP (3342329021) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    3.XBOX 360 PRZEROBIONY LT 3.0 KONSOLA PAD KABLE GRA (3343700547) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    4.Xbox 360 Core AntyRROD Mode! Jedyny taki! (3344898659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    5.KONSOLA XBOX 360 ARCADE LT 3.0 12 MSC GWAR FOLIA (3330872128) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    6.XBOX 360 PREMIUM PRZROBIONA LT 3.0 OKAZJA (3323756589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    7.Xbox 360 HDMI Jasper + 2 pady + dysk twardy (3330624151) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    8.Konsola XBOX 360 60GB HDD OD LOOMBARD (3335901765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    9.Xbox 360 Premium + 2 Pady + 3 Gry Warszawa (3333972280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    10.Xbox 360 Slim , PAD,FIFA13 BEZ CENY MIN GRATIS !!! (3342426734) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mało wiem o Xboxie dlatego proszę o pomoc, bo nie chciałbym kupić crapu, który zdechnie po 2-3 tygodniach. Oczywiście to ryzyko istnieje zawsze, ale chce żeby było jak najmniejsze.
    Jest kilka konsol przerobionych, ale nie są one priorytetem. Najważniejsze to kupić coś co będzie działało jak najdłużej. Budżet mam dość elastyczny lecz wiadomo, po co przepłacać?
    Jestem otwarty na różne sugestie czy oferty z wewnątrz forum.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    2. nieprzerobiony, można brać.
    6. upewnij się że jest to jasper - jeśli tak to bierz. jeśli nie - nie tykaj kijem
    10. ale tylko czysto teoretycznie bo jeśli chcesz kupić konsolę przerobioną do dokładasz 100,- i masz RGH więc nr 10. jest po prostu za droga.

##############################################################################

Powiedz ile masz kasy i jak zamierzasz używać konsoli:
    1. Będziesz grać po sieci xbox Live w trybie multiplayer ?
    2. Zamierzasz korzystać z konsoli typowo OFFLINE - nie łącząc się z XBL ?

BTW - Upomnienie:
    Nazwa tematu nie opisuje problemu

1 osoba to lubi.
  4. carter

carter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Chciałbym się zamknąć w okolicy 500-550 zlotych.
    1. Jakoś bardzo mi nie zależy na multi. Głównie granie ze znajomymi i w gry, które raczej stawiają na pierwszym miejscu tryb single np. Gta.
    2. Na ten moment xbox live nie jest mi potrzebny. Wszystko zależy od tego jaką kupię konsole, ale uznajemy że xbl nie jest priorytetem.

5. matj

matj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Uwierz mi napewno znajdzie sie gra ktora ci sie spodoba w singlu i bd chcial pograc multi

Wyslane za pomoca ZTE GRAND X IN ( taptalk 2)

1 osoba to lubi.
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Kupuj konsolę z RGH - za 550 powinieneś dostać Jaspera z okablowaniem, małym dyskiem i padami.
    Załóż temat w dziale GIEŁDA, wyszczególnij swoje priorytety i stawiam wypłatę że niebawem coś Ci wpadnie.

1 osoba to lubi.
  7. klechu

klechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Sam mam Xboxa z rgh jednak wygoda niesamowita :) Jeżeli planujesz kupić kinecta to kup Xboxa slima, bo wtedy nie musisz dodatkowego zasilacza :)

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk

1 osoba to lubi.
  8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    uwierz ze duzo gier mi sie spodobalo w singlu i jakos nie chcialo mi sie grac w multi wiec nie wszyscy maja pasje zeby sie denerwowac grajac po sieci, dokladac dodatkowa kase na golda itp

co do tematu to tak jak reszta, skoro chcesz grac offline to kup cos z RGH

1 osoba to lubi.
  9. carter

carter Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki za rady. Zdecydowałem, że poczekam jeszcze tydzień-dwa, bo trwa sesja i nie będę miał czasu na inne sprawy niż książki i nauka.
    Tak jak pisał #z0nk31 założę temat i będę systematycznie sprawdzał, może trafi się coś ciekawego. I na koniec w celu kompletnego upewnienia: RGH to nic innego jak wczytywanie gier z dysku np. zewnętrznego podpiętego do X'a przez USB?

10. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie: pendrive , dysk USB lub dysk wewnętrzny - nie potrzeba płyty w napędzie.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum