1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Duża aktualizacja Dashboardu już w drodze - Publiczna Beta na przełomie czerwca/lipca

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Maj 18, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Serwis The Verge dotarł do informacji o planach Microsoftu odnośnie dostarczenia kolejnej generalnej aktualizacji konsoli obecnej generacji.

Nowy Dashboard nie przyniesie rewolucji. Będzie to ewolucja tego, co Microsoft forsuje od 2011 roku. Mówi się o bardziej rozbudowanych narzędziach umożliwiających dostosowanie wyglądu systemu do osobistych preferencji, zarówno za sprawą mniejszych kafelków, jak i wyborem pomiędzy ciemnymi i jasnymi motywami.

Innym aspektem nadciągającej aktualizacji ma być umożliwienie interakcji z użytkownikami nowego Xboksa. Mówi się o wspólnym systemie osiągnięć, sygnałów (multiplatformowe rozgrywki w drodze?) i wiadomości. Bardzo prawdopodobne jest, że tak duża ingerencja w konsolę przyniesie również koniec życia waluty Microsoft Points – szczegóły sprawy znajdziecie w niedawnym wpisie.

Publiczne testy beta mają odbyć się w końcówce czerwca lub na początku lipca, a premiera aktualizacji planowana jest na sierpień. Jeżeli to prawda, więcej szczegółów poznamy już 21 maja za sprawą konferencji #XboxReveal na której to Microsoft ma zaprezentować przyszłość marki Xbox.

Źródło#1: Microsoft planning Xbox dashboard UI and tile changes in preparation for next-gen console | The Verge
    Źródło#2: Duża aktualizacja Dashboardu w drodze – publiczna wersja beta na przełomie czerwca i lipca Ť polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

NikoBellic91: Ja mam tylko nadzieję, że przyspieszą działanie dashboarda, bo w tym co mamy teraz, nawet samo logowanie się do Xbox Live trwa zdecydowanie dłużej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. flo

flo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się biorą dzieci?
    kiedyś jarałem się każdą nową wersją, wyczekiwałem zmian. Od pewnego czasu dash służy mi tylko do uruchomienia gry i ustawienia godziny i daty...Przecież to konsola, ma służyć do grania

7 użytkowników lubi ten post.
  4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    A jak myślicie (teraz można tylko dyskutować) czy MS doda jakieś nowe zabezpieczenia? Czyżby C4 musiałby zrobić nowe cfw jeszcze na tą generację?;)
    Ja myślę ,że dają sobie spokój i w pełni skupią się na nowej generacji.

5. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Nowej generacji konsolę to chyba kupię jedną nadto i w dziewiczym stanie schowam do szafy żeby leżała, a z drugiej będę korzystał, bo może być taka akcja jak kiedyś z JTAGiem, że do xx wersji softu i człowiek nieświadomie sam sobie to popsuje :p

1 osoba to lubi.
  6. cptMichaaX

cptMichaaX XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Ropczyce
    tak jak tam kolega wcześniej pisał także wyczekiwałem nowych aktualizacji, nowego wyglądu ale teraz stwierdzam, że ten z czasów przed Windows 8 wyglądał o wiele lepiej i był praktyczniejszy. Według mnie konsole teraz zmieniają się w maszynki do oglądania filmów, internetu itp a gry coraz bardziej odstawiane są na drugi tor ( pewnie będzie tak w nowym X ) i to widać przez te dashboardy

3 użytkowników lubi ten post.
  7. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Oby bez problemów działało lt 3.0 ]:->

3 użytkowników lubi ten post.
  8. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na co to komu ? te konsole obecnej generacji są już powoli spychane na drugi plan.

9. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Może już dadzą spokój tej konsoli. Mogliby delikatnie poprawić szybkość działania bo jw pisali samo logowanie trwa o wiele za długo.
    Niech się zajmą nową generacją, której niestety już raczej nie zakupie.

10. maryl16

maryl16 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Na co komu kolejna aktualizacja. Niech może w ogóle włączanie gry i bibliotekę gier niech umieszczą w ustawieniach systemowych, aby nikt nie wiedział gdzie jest. Nie wiem dla kogo robią te nowe dashboard'y, ale na pewno nie dla użytkowników. Nie interesuje mnie integracja urządzeń ani inne bajery, konsola jest do gier i tyle.
    Jedyną zaletą jest ewentualne usunięcie M$Points, ale mam nadzieję, że i to nie przyniesie za sobą jakiś negatywnych następstw.

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak zobaczylem tylko ten naglowek to czekalem na takie posty

dopoki sie dashboard nie ukaze nie ma co sie zastanawiac i siac niepotrzebnej paniki, a wg mnie kolejna zmiana w wygladzie jest niepotrzebna

1 osoba to lubi.
  12. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    odkąd wprowadzili gównian.. kafelki nieustannie czegoś szukam - żadnej w tym sensowności i wygody - najbardziej ucieszyłby mnie prosty interfejs sprzed Metro z zakładkami albo wybór z kilku interfejsów (tak się nie stanie bo M$ idzie w zaparte i forsuje swóje wizje bez względu na zdanie użytkowników)

dawniej czekało się z utęsknieniem na nowe bajery i wygląd - a teraz po metro już straciłem nadzieję na przyjemniejszą obsługę konsoli, mam nadzieję że wprowadzą obsługę nowego hdd 500gb - co do reszty to mam to gdzieś bo lepiej to już było

na nowe nextgeny nie czekam i nie planuję zakupów no chyba że mnie czymś zaskoczą

13. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Moze zabezpieczenia beda jakies nowe w koncu bo nuda i sie nic nie dzieje i brak dreszczyka emocji czy gry beda smigac na lt. A druga strona medalu ,ze dash przed gta co troche podejrzane . Ale jakby w*****i nowa topologie hehe to by mnie nie zdziwilo.

14. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dash jak dash.. służy tylko by odpalić FSD :)

15. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    FSD się samo odpala, tylko trzeba ustawić w launch.ini :p

16. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zapominaj, ze nie kazdy ma rgh na konsoli, a co za tym idzie tez FSD.

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

17. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    jeśli chodzi o nowe zabezpieczenia to wątpię żeby coś dali :), jeśli o szybszy dash, też wątpię :(
    ..a jeśli chodzi o "umożliwienie interakcji z użytkownikami nowego Xboksa" to wydaję mi się, że jeszcze za wcześnie na takie kroki.. choć może..
    najbardziej prawdopodobne wydaję mi się usunięcie MSP i dodanie kilku niepotrzebnych apek, tylko ciekawe co z ludźmi którzy zakupili sobie większe pakiety punktów i trzymają je na później..
    szkoda tanich punktów z allegro :/ teraz za dlc trzeba będzie płacić równowartość używanej gry :/

18. jankop

jankop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oby te dostosowywanie wyglądu do osobistych preferencji nie ograniczyło się tylko do zmiany koloru kafelków i zwiększenia czcionki. Przydało by się coś takiego jak "strona główna" do której mógłbym przypiąć najczęściej używane rzeczy.

19. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Wrócił spam o przeróbkach i piractwie, prawie zacząłem za Wami tęsknić. Życzę Wam by weszły nowe zabezpieczenia i żeby nowego Xboxa złamali po 5 latach.

5 użytkowników lubi ten post.
  20. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dodając ten news tutaj, czekałem na wysyp na ten temat postów. Nie zawiodłem się :D

1 osoba to lubi.
  21. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    Niech wracają do poprzedniego dasha tam przynajmniej był sklep jakoś ułożony.

Wysłane z mojego GT-I9500

Wczytywanie...

Poleć forum