1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

duże spatki fps przy GTA V

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemek_sbs2k, Marzec 14, 2014.

1. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie,
    Nie wiem czy to jest normalne ale mam bardzo duże spatki FPSów na mojej Slimce przy GTA V :( Spadki zazwyczaj są jak jest nawalone dużo tekstur, w jakis pomieszczeniach czy przy szybkiej jeździe samochodem. Niśnik mam oryginalny. Konsola nieprzerobiona, nieprzegrzewa się (chyba). Z ciekawości byłem u znajomego co ma taki sam sprzęt i u niego nie ma tak bardzo tego widocznego jak u mnie.

Próbowałem obie płyty wgrać na dysk i to chyba chodziło najgorzej. Później zainstalowałem tylko pierwszy DVD na dysk i drugi z płyty ale poprawiła się tylko jakość (lepsze tekstury) na samym końcu wgrałem drugi DVD na pen driva ale również nie było żadnych zmian. Nie wiem co jest już nie tak ... Dla porównania wydajności mam tylko FarCry3 ale podobno w nim to normalne że ma spadki fps. Zainstalowałem pare demek (Assassin Liberation, GRIND2) i chodzą bez problemu.

Prosze o jakiąś pomoc. jest to moja pierwsza konsola i użytkuje ją dopiero od 4 dni.

Przemek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1.Wyczyść pamięć podręczną w ustawieniach pamięci ( "Y" na ikonce dysku> wyczyść pamięć podręczną). Nie usunie Ci to save'ów ani niczego ważnego.

2.Wepnij jakiegokolwiek pendrive'a 16GB, dostosuj go do potrzeb konsoli i zainstaluj na nim GTA.
    Wtedy sprawdź czy problem wystepuje.
    Jeśli tak to może masz coś z dyskiem twardym w konsoli

4. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Temat wałkowany wiele razy na forum, wystarczy się wysilić i poszukać. Jest conajmniej kilka opcji na ten problem.

Wczytywanie...

Poleć forum